۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/02 ضرورت تسریع در روند سرمایه گذاری ایمیدرو در استان
ضرورت تسریع در روند سرمایه گذاری ایمیدرو در استان
استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت تسریع در روند سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در استان تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با تأکید بر این مطلب در دیدار معاون ایمیدرو خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری ایمیدرو در استان، بهره برداری از ظرفیت های معدنی را شتاب می بخشد.
وی تصریح کرد: ایمیدرو می تواند با سرمایه گذاری در راستای احداث کارگاه های تولید گوهر سنگ ‌ها و تراش سنگ‌های قیمتی در سطح استان، در ذخایر غنی این ظرفیت در خراسان جنوبی، ارزش افزوده ایجاد کند.
استاندار با اشاره به مصوبات نشست های قبلی استان با ایمیدرو، اظهار داشت: از مجموعه ایمیدرو بخاطر همکاری و ورود به موضوع احداث پست 400 کیلوولت نهبندان تشکر کرد.
قناعت متذکر شد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران می تواند با مشارکت در ایجاد واحدهای فرآوری معدنی، در حوزه معادن کم نظیر خراسان جنوبی ، به توسعه منطقه کمک کند.
مقدم علی معاون ایمیدرو نیز از حجم سرمایه گذاری 800 میلیارد تومانی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در استان خراسان جنوبی خبر داد و بر توسعه این سرمایه گذاری ها تأکید کرد.
شایان ذکر است: در این دیدار که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همراه بود، راهکارهای همکاری چند جانبه ایمیدرو در سطح استان برای افزایش سرمایه گذاری در حوزه صنایع معدنی، انجام مطالعات گسترده تر در حوزه معادن جدید، تحقق مسئولیت های اجتماعی این هلدینگ و ... مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.


#خانه_گرم_برای_همه
#هر_خانه_یک_اتاق_گرم
#گاز
🔸عضویت در کانال👇🏻
http://eitaa.com/sko_2ir
تعداد بازدید: 208
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal