۱۴۰۲ سه شنبه ۴ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/04/02 تلاش می شود هیچ دانشجویی در سطح استان دغدغه تأمین خوابگاه و اسکان را نداشته باشد
تلاش می شود هیچ دانشجویی در سطح استان دغدغه تأمین خوابگاه و اسکان را نداشته باشد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: تلاش ما بر این است که هیچ دانشجویی در سطح استان، دغدغه تأمین خوابگاه و اسکان نداشته باشد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ محمدرضا طالبی با بیان این مطلب در مراسم افتتاح خوابگاه دخترانه سردار حاج قاسم سلیمانی که با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری برگزار شد، خاطرنشان کرد : خانواده هایی که از اقصی نقاط میهن اسلامی فرزندان خود را برای تحصیل به استان می فرستند، نباید دغدغه اسکان ،تغذیه و زندگی آنها را داشته باشند.
وی تصریح کرد: مایه مسرت است که در مقایسه با گذشته می توانیم امکانات بسیار خوب و در شأن دانشجویان را برایشان فراهم نماییم که البته حق آنهاست و باید ارتقاء یابد.
معاون استاندار متذکر شد: فکر، اندیشه و ذهن دانشجو باید فقط معطوف به تحصیل باشد تا خروجی دانشگاه های ما دانشمندانی باشند که به عنوان سرمایه های نظام بتوانند چرخ اقتصاد ،تولید و زیرساخت های مهم ایران اسلامی را به حرکت درآورند.
طالبی ادامه داد: اگر بخواهیم اقتصاد و تولید ما پر رونق بوده و دانش بنیانی باشد، باید زمینه تحصیل خوب را برای دانشجویان خود فراهم نماییم که یکی از این شرایط، امکانات خوابگاهی مناسب است.
وی اظهار داشت: با توجه به گزارش رئیس دانشگاه بیرجند تلاش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت خیرین ، بنیاد 15 خرداد، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ، سفرهای آتی رئیس جمهور و اعتبارات دولتی که استاندار پیگیری می کنند، مشکلات خوابگاهی را مرتفع کرده یا به حداقل برسانیم .
تعداد بازدید: 429
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal