۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1402/03/03 تبیین تفاوت فرهنگ‌ها را وظیفه خود می‌دانم
تبیین تفاوت فرهنگ‌ها را وظیفه خود می‌دانم
بانوی مسلمان ژاپنی در دیدار با استاندار خراسان جنوبی:
تبیین تفاوت فرهنگ‌ها را وظیفه خود می‌دانم

بانوی مسلمان ژاپنی گفت: وظیفه خود می‌دانم که تفاوت بین فرهنگ‌ها را تبیین کنم چراکه دشمنان به دنبال دروغ افکنی هستند و این برای جوانان خیلی گیج کننده است و حقیقت مشتبه می شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ "فاطمه (اتسوکو) هوشینو" با بیان این مطلب در دیدار با دکتر قناعت اظهار داشت: در این سفر که با تلاش خالصانه کانون‌های مساجد استان رقم خورده، توفیق بزرگی نصیب بنده شد.
وی عنوان کرد: بنده به عنوان یک شخصی که دو فرهنگ را تجربه کرده، یعنی عمری حجاب و نماز نداشتم و در مورد اسلام که هیچ نداشتیم، نمی دانستم اما خداوند به من لطف کرد و به این مسیر هدایت پیدا کردم و زندگی دیگری با قرآن و اهل بیت(ع) را تجربه نمودم.
بانوی ژاپنی مسلمان از ایران به عنوان بهترین کشور اسلامی یاد کرد و گفت: وظیفه خود می‌دانم که تفاوت بین فرهنگ‌ها را تبیین کنم چراکه دشمنان به دنبال دروغ افکنی هستند و این برای جوانان خیلی گیج کننده است.
هوشینو اظهار داشت: من خودم چیز خاصی نداشتم شاید یک دختر کنجکاو بودم اما به خاطر زحمت پدر و مادرم و همچنین مادربزرگ مهربانم که به آیین خودشان دو شرط مهم "لقمه حلال و حلال زاده بودن" را برای من فراهم کردند، این موضوع البته دو شرط مهم برای درک حقیقت و حب به امام علی علیه السلام است.
وی افزود: دشمنان همین دو نقطه را خوب می‌شناسند که بسیار مهم هستند و دارند به این نکات حمله می کنند و ما باید آن را درک کنیم که هیچ وقت از این دو تا دست برنداریم.
هوشینو با اشاره به اینکه امور بر ضد آن شناخته می شود که من از این شیوه بسیار استفاده کردم، خاطرنشان کرد: در خصوص تلاش‌های دشمنان در نظر گرفتن این موضوع بسیار مهم و مفید است.
وی عنوان کرد: در محبت و عنایت تک تک شما بزرگواران محبت خداوند و اهل بیت(ع) را می‌بینم و خداوند روز به روز توفیق روز افزون به شما دهد.
تعداد بازدید: 101
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal