۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1402/03/03 نقش و جایگاه مهم و ویژه روابط عمومی درادارات و نهادها
نقش و جایگاه مهم و ویژه روابط عمومی درادارات و نهادها
فرماندار شهرستان قاینات تأکید کرد:
نقش و جایگاه مهم و ویژه روابط عمومی درادارات و نهادها

فرماندار شهرستان قاینات بر نقش و جایگاه مهم و ویژه روابط عمومی درادارات و نهادها تأکید نمود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ محمدی با تأکید بر این مطلب در همایش مدیران روابط عمومی ادارات شهرستان قاینات که در سالن اجتماعات پیامبر اعظم(ص) فرمانداری برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: مدیران روابط‌ عمومی طلایه‌داران و پرچم‌داران عرصه ارتباطات و اطلاع‌رسانی هستند.
وی با اشاره به اینکه اگر تصمیم‌هایی که درون یک سازمان گرفته می‌شود پیوست رسانه‌ای نداشته باشد، نمی‌تواند همه ثمرات را به خوبی منتقل کند، ادامه داد: نگاهی که بر حوزه روابط‌عمومی حاکم است باید توأم با درایت، هنر، دقت و زمان‌شناسی باشد تا بتواند نقاط عطفی را در تاریخ و سازمان متبوعش ثبت و ضبط کند.
فرماندار با ذکر این نکته که سرعت و ظرافت در عصر ارتباطات حرف اول را می‌زند، تصریح کرد: جایگاه و شأن حوزه روابط‌ عمومی در این عصر با نگاه راهبردی دنبال می‌شود و اهمیت این موضوع مهم بر کسی پوشیده نیست.
نماینده عالی دولت در شهرستان قاینات با بیان اینکه روابط عمومی ها احیا گر امید در جامعه هستند، اظهار داشت: باید ضرورت جهاد تبیین را دریافت و آن را معرفی و دنبال کرد.
وی با اشاره به موضوع امید آفرینی، مسئولیت اجتماعی و جهاد تبیین تصریح نمود: نقش روابط عمومی ها در تبیین این سه شعار در جامعه بسیار حائز اهمیت است و ما قدردان زحمات فعالین عرصه روابط عمومی هستیم.
محمدی درپایان تأکید کرد: مدیران و کارشناسان روابط عمومی باید تلاش کنند تا خدمات دولت و نظام به درستی اطلاع رسانی شود.

تعداد بازدید: 74
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal