۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/12/25 رونمایی از کتاب دستاوردهای استان در 44 سال عمر انقلاب، سال آینده
رونمایی از کتاب دستاوردهای استان در 44 سال عمر انقلاب، سال آینده
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور روابط عمومی گفت: اردیبهشت ماه سال آینده از کتاب دستاوردهای استان در 44 سال عمر انقلاب، رونمایی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ مقامی با اعلام این خبر در شورای هماهنگی روابط عمومی های فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان که با حضور استاندار برگزار شد، خاطرنشان کرد: بنا به تأکید استاندار قبل از دهه فجر امسال، موضوع جمع آوری دستاوردهای 44 ساله نظام در استان در دستور کار روابط عمومی های دستگاه های اجرایی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: با اهتمام مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی، این کتاب 27 اردیبهشت ماه سال آینده رونمایی خواهد شد.
مشاور استاندار در امور روابط عمومی به تشریح اقدامات روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در سال جاری پرداخت و ضمن تشکر از اهتمامی که در این زمینه رقم خورده، گفت: این اهتمام و جدیت به واسطه نگاه راهبردی استاندار و تأکیدی که در جلسات مختلف و به ویژه شورای اداری به جایگاه روابط عمومی داشتند، صورت گرفته است.
مقامی، تبیین اهداف دولت از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها را یکی از موضوعات خواند که در راستای اطلاع رسانی و اقناع افکار عمومی در دستور کار روابط عمومی ها قرار گرفت.
وی با اشاره به تلاش روابط عمومی ها در معرفی پروژه ها و برنامه های هفته دولت، اظهار داشت: در جریان اغتشاشات که لازم بود از هر فرصتی برای روشنگری استفاده شود، روابط عمومی دستگاه ها با تمام توان پای کار آمدند.
به گفته وی؛ راهنمایی های استاندار در اقدامات روابط عمومی های دستگاه ها برای مناسبت های 13 آبان و 9 دی نیز نتایج بسیار ارزنده ای به همراه داشت.
🔹مشاور استاندار در امور روابط عمومی ادامه داد: انعکاس ناگفته های حاج قاسم سلیمانی و جریان مقاومت نیز از اقدامات ارزنده روابط عمومی ها در سال جاری بود.
مقامی به سفر آذرماه رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: شکوهی که در استقبال از رئیس جمهور رقم خورد و حماسه ای که مردم استان در این جریان خلق کردند، بخشی محصول هماهنگی ها و هم افزایی های روابط عمومی های دستگاه هاست که با انعکاس اقدامات مدیران، امید را در دل مردم زنده کردند.
وی تأکید کرد: همراهی روابط عمومی ها برای پوشش برنامه های این سفر، قابل تقدیر است.
مشاور استاندار در امور روابط عمومی از بحران افت قشار گاز هم به عنوان یکی از معضلات استان در سال جاری نام برد و گفت: روابط عمومی ها پای کار آمدند و از همه ظرفیت ها برای اقناع افکار عمومی در این بحران استفاده کردند تا اینکه کار به خوبی مدیریت و ختم به خیر شد.
مقامی از برگزاری انتخابات مجمع روابط عمومی های فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی در سال آینده نیز خبر داد.
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal