۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/12/25 پایگاه امداد و نجات جاده ای و خدمات سفر خراسان جنوبی افتتاح شد
پایگاه امداد و نجات جاده ای و خدمات سفر خراسان جنوبی افتتاح شد
 پایگاه امداد و نجات جاده ای و خدمات سفر خراسان جنوبی عصر امروز با حضور استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مردم، مسئولان و امدادگران در بیرجند افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت عصر امروز با حضور در پایگاه امداد و نجات جاده ای و خدمات سفر خراسان جنوبی در پلیس راه بیرجند ضمن افتتاح رسمی این پایگاه، از نزدیک در جریان روند اجرای برنامه های هلال احمر و دستگاه‌های خدمات رسان برای تعطیلات نوروزی قرار گرفت.
فرماندار بیرجند در این مراسم با بیان اینکه چهارشنبه سوری امسال به برکت حضور همه دستگاه های امنیتی و انتظامی در بیرجند به آرامی پشت سر گذاشته شد، گفت: این ها در حالی است که در سطح کشور بیش از 4 هزار و 400 نفر در چهارشنبه سوری امسال مجروح، 29 نفر فوتی و 150 قطع عضو شدند که این اصلاً خوشحال کننده نیست.
فاضلی فرد با اشاره به اینکه مردم خراسان جنوبی امسال مراعات کردند و حوادث چهارشنبه آخر سال در استان بسیار اندک بود، تصریح کرد: چهارشنبه‌سوری امسال همه دستگاه های امنیتی و انتظامی و پلیس راه پای کار بودند و این همدلی باعث شد کمترین مشکلات را شاهد باشیم.
فرماندار بیرجند با اشاره به اینکه امسال هم با یک هم افزایی مطلوب میزبان مسافران نوروزی خواهیم بود، گفت: نوروز امسال طی 20 روز وظیفه مهمان‌نوازی خود را به خوبی انجام دهیم.
فاضلی فرد با اشاره به اینکه مجموعه مردم محور هلال احمر در تمام صحنه ها پای کار است، گفت: رهاورد صد ساله هلال احمر در کنار مردم بودن است که مورد اعتماد مردم می باشد.
وی با بیان اینکه خدمات هلال احمر بر محور صلح و دوستی و کاهش مشکلات مردم است، افزود: این سازمان نمادی از مردمی بودن است و مسئولیت پذیری اجتماعی از خدمات هلال احمر به جامعه می باشد.
تعداد بازدید: 91
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal