۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/12/25 ضرورت تلاش برای ارائه روایت تازه ای از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان
ضرورت تلاش برای ارائه روایت تازه ای از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان
مسئول کمیته تولید محتوا و نوآوری ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی از تلاش برای ارائه روایت تازه ای از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان در تعطیلات نوروز 1402 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ مقامی با بیان این مطلب در اولین رویداد استانی "میزبانان شایسته" خاطرنشان کرد: تلاش ما در کمیته تولید محتوا و نوآوری ستاد اجرایی خدمات سفر استان بر این است که در نوروز 1402 روایت تازه ای از جاذبه ها ،ظرفیت ها و داشته های حوزه های گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان برای گردشگران ارائه کنیم.
وی با بیان این که هدف از انجام این کار آن است که از همه ظرفیت های مردمی موجود در استان برای حضور گردشگران نوروزی در نقاط مختلف خراسان جنوبی استفاده شود، گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در کمیته تولید محتوا و نوآوری ستاد اجرایی خدمات سفر قرار است برنامه هایی در این خصوص با حضور فعالان این حوزه برگزار شود که اولین رویداد استانی" میزبانان شایسته" یکی از این برنامه ها است.
مسئول کمیته تولید محتوا و نوآوری ستاد اجرایی خدمات سفر استان با اشاره به این که هدف اصلی از برگزاری این برنامه ها این است که کاری کنیم تا گردشگران در نقاط مختلف خراسان جنوبی اقامت گزینند و ماندگاری مسافر را شاهد باشیم، بیان داشت: در این راستا قرار است جاذبه های گردشگری استان در فضای مجازی کشور به خوبی معرفی شوند.
مقامی عنوان داشت: در این راستا همچنین فعالان حوزه صنایع دستی محصولات تولیدی خود را در فضای مجازی و در قالب یک روایت به گردشگران نوروزی معرفی کنند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی هم در این رویداد گفت:10 کمیته ذیل ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی تشکیل شده و با پیشنهاد استاندار کمیته تولید محتوا و نوآوری هم شکل گرفته است.
شاه وردی افزود: ب در نمایشگاه اخیر گردشگری تهران یش از 200 دقیقه تولید محتوا شد و در فضای مجازی فعالیت خود را افزایش داده ایم.
وی تأکید کرد: همه ما در بخش دولتی و خصوصی باید تلاش کنیم تا خراسان جنوبی به عنوان مقصد گردشگری معرفی شود.
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal