۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/04 افتتاح 2200 پروژه ملی و استانی در دهه فجر
افتتاح 2200 پروژه ملی و استانی در دهه فجر
وی در ادامه گفت: بیش از 2000 کارگاه و واحد تولیدی از ابتدای شروع به کار دولت مجدد فعال‌سازی و احیا شده‌اند که امثال همین اقدامات موجب شده که در یک سال و چهار ماه فعالیت دولت، 900 هزار شغل ایجاد و صحت‌سنجی شود که مشخصات آن به تفصیل موجود است.

وی همچنین بیان کرد: دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهور شروع شده و در حال برگزاری است و اصلی‌ترین برنامه آن پیگیری و سرعت بخشی از اجرای مصوبات دور اول و افتتاح مواردی که به نتیجه رسیده‌اند، است.

سخنگوی دولت اظهار کرد: مردم کشور ما میهن‌دوست و میهن پرست هستند که ما با داشتن چنین مردمی به ایرانی بودن خودمان افتخار می‌کنیم و مسئولیت‌مان به همین دلیل بیشتر می‌شود.

بهادری جهرمی اضافه کرد: مردم وقتی تلاش های دولت برای رفع مشکلات را می‌بینند، همکاری می‌کنند و همواره مردم ما جلوتر از دولت‌ها حرکت کرده‌اند. قطعاً با وجود چنین مردمی دشمنان نمی‌توانند برنامه‌های خودشان را پیش ببرند و ما قطعاً آینده‌ای بهتر از امروزمان نخواهیم داشت.

بهادری جهرمی تصریح کرد: اساساً اولویت این دولت این بوده که طرح جدیدی را کلنگ نزند و تکمیل طرح های نیمه تمام و طرح هایی که به صورت نمایشی افتتاح شدند، در اولویت دولت است.

سخنگوی دولت خبر داد: ستاد بزرگداشت دهه فجر بیش از یک ماه است که در دولت تشکیل شده و بالغ بر 2200 طرح بزرگ کوچک و بزرگ مانند حوزه مسکن و پالایشگاه‌ها در حال بررسی هستند که در ایام دهه فجر افتتاح شوند.
تعداد بازدید: 38
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal