۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/03 از سرمایه گذاری در بخش معدن استان استقبال می کنیم
از سرمایه گذاری در بخش معدن استان استقبال می کنیم
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به ظرفیت های بخش معدن استان، اظهارکرد: از مجموعه های بزرگ سرمایه گذاری در بخش معدن استان استقبال می کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در دیدار سردار صالحی مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: با عنایت به ظرفیت های بی نظیری که در حوزه های معدنی، کشاورزی، گردشگری و ... در سطح خراسان جنوبی داریم، سرمایه گذاری در راستای بهره برداری از این پتانسیل ها، در اولویت برنامه های استان قرار دارد.
وی تصریح کرد: جذب و جلب سرمایه گذاران دارای اهلیت و صلاحیت لازم که از تجربه، تخصص و سرمایه کافی برخوردار باشند، اصل بسیار مهمی است که در همه حوزه ها بر آن تأکید داریم.
استاندار با اشاره به فعالیت های اقتصادی موفق قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح در سطح کشور، متذکر شد: سرمایه گذاری این مجموعه در خراسان جنوبی، قطعاً نتایج موفقی برای استان و نیز ستاد به همراه خواهد داشت.
قناعت از آمادگی استان برای تأمین شرایط لازم در راستای سرمایه گذاری های قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح در خراسان جنوبی گفت.
مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح ، ضمن تشریح اقدامات این حوزه در زمینه تحقق سیاسیت های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: ضرورت مشارکت نیروهای مسلح برای تحقق اقتصاد مقاومتی، مورد تأکید مقام معظم رهبری است.
سردار صالحی تأکید کرد: در قانون اساسی هم بر استفاده از توانمندی نیروهای مسلح در عمران و آبادانی کشور در زمان صلح تأکید شده است.
وی از آمادگی قرارگاه اقتصاد مقاومتی ستاد کل نیروهای مسلح برای مشارکت در حوزه معادن خراسان جنوبی و به ویژه در شهرستان نهبندان گفت.
تعداد بازدید: 361
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal