۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/03 ادارات موظف به استفاده از سوخت جایگزین/ دریافت 103 هزار نامه مردم در سفر دوم رئیس جمهور به استان
ادارات موظف به استفاده از سوخت جایگزین/ دریافت 103 هزار نامه مردم در سفر دوم رئیس جمهور به استان
مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خراسان جنوبی بر استفاده همه دستگاه های اجرایی استان از سوخت جایگزین تأکید کرد و از دریافت 103 هزار نامه مردمی درسفر دوم رئیس جمهور به استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ عباسعلی ملکی با بیان این مطلب در برنامه صبحانه سیمای خاوران استان، به تشریح اختیارات و وظایف حوزه بازرسی استانداری پرداخت و خاطرنشان کرد: همه دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی با توجه به تداوم سرما و احتمال کاهش فشار گاز موظف به استفاده از سوخت جایگزین هستند .
وی با اشاره به ورود توده هوای سرد از اواخر دی ماه به کشور و استان، تصریح کرد: بر اساس مصوبه ستاد مدیریت بحران و ستاد مدیریت مصرف انرژی استان برای تأمین گاز خانگی ادارات خراسان جنوبی از 22دی ماه تا روز شنبه تعطیل شد.
به گفته وی؛ از روز شنبه بر اساس مصوبه این ستاد، ادارات با دو ساعت تأخیر آماده ارائه خدمات به مردم هستند به شرط این که از سوخت جایگزین برای گرمایش استفاده کنند.
مدیرکل بازرسی استانداری اظهار داشت: طی روزهای گذشته تعدادی از دستگاه های اجرایی بازدید شدند که نشانگر استفاده از سوخت جایگزین در ادارات بود و تنها به تعداد کمی در خصوص استفاده از سوخت جایگزین تذکر داده شد.
ملکی متذکر شد: گزارش بازدید هایی که از ادارات انجام می شود، هر شب در جلسه مشترک ستاد مدیریت بحران و ستاد مدیریت مصرف گاز استان ارائه می گردد.
وی تأکید کرد: با وجود تعطیلی دستگاه های اجرایی در هفته گذشته، مجموعه مدیران استان برای مدیریت مشکلات احتمالی در ادارات حضور داشتند که نتیجه آن تأمین گاز پایدار برای مصارف خانگی بود.
مدیرکل بازرسی استانداری با اشاره به این که برقراری ارتباطات مردمی و امور حقوقی و اجرایی دستگاه های اجرایی تابعه وزارت کشور از جمله وظایف دفتر بازرسی است، گفت: مردم می توانند از طریق سامانه الکترونیکی 111 پیشنهادات و درخواست های خود را مطرح کنند تا پیگیری لازم از این طریق صورت گیرد.
ملکی با بیان این که نتیجه پیگیری های انجام شده در خصوص درخواست های مردمی با ارسال پیامک به آنها اعلام می شود، گفت: در سفر دوم رئیس جمهور به استان حدود 103 هزار نامه جمع آوری و کار اجرایی مربوط با آنها نیز انجام شده و در حال حاضر پیگیری ها از طریق دستگاه های اجرایی در این خصوص در حال انجام است.
وی تصریح کرد: از آن جایی که دستگاه های اجرایی حق شکایت از هم را ندارند ، رسیدگی به اختلافات بین دستگاه های اجرایی تابع وزارت کشور به استانداری ها واگذار شده که از طریق این دفتر اقدامات مورد نظر انجام می شود.
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal