۱۴۰۱ شنبه ۱۹ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/09/03 جهاد تبیین باید در سرلوحه برنامه های آموزشی استانداری قرار گیرد
جهاد تبیین باید در سرلوحه برنامه های آموزشی استانداری قرار گیرد
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: جهاد تبیین باید در سرلوحه برنامه های آموزشی استانداری قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ناصر ناصری با بیان این مطلب در جلسه شورای فرهنگی استانداری، ضمن تبریک هفته بسیج، خاطرنشان کرد: فلسفه تشکیل بسیج  این بود که در بحران های مختلف، توانایی لازم را جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دلسوزان اسلام ، قرآن کریم و کشور ایجاد نماید.
به گفته وی؛ بسیجیان در بزنگاه های مختلف حیات طیبه نظام جمهوری اسلامی ایران همچون هشت سال دفاع مقدس، اغتشاشات و فتنه ها ، بلایای طبیعی و.. حضوری تعیین کننده داشتند.
وی با اشاره به این که نام بسیج، یاد و خاطره بزرگمردان بسیجی را در ذهن تداعی می کند، تصریح کرد: بسیجیان با عشق و علاقه ای زایدالوصف در سخت ترین شرایط جنگی به جبهه ها رفتند تا میهن را از تجاوز دشمن در امان نگهدارند لذا روحیات بسیجی باید همواره حفظ شود.
معاون استاندار ادامه داد: در آن ایام در حالی که رژیم بعث از حمایت شرق و غرب دنیا برخوردار بود و سیم خاردار ،قمقمه و...  ما وارداتی بود، همه مردم برای رفتن به جبهه داوطلب بودند و بسیجیان برای دفاع از میهن پیشتاز بودند.
ناصری با تأکید بر این که اکثریت کشور را جوانان حزب الهی تشکیل می دهند، خاطرنشان کرد: در فتنه اخیر تمام رسانه های دنیا دست در دست یکدیگر قدرت تخیل ،فکر و ذهن جوان ما را به دست گرفتند، اما کشور ما صاحب دارد و در صورت نیاز بسیجیان جان خود را نثار انقلاب اسلامی می نمایند.
وی افزود: با توجه به روشن شدن بسیاری از شبهات فتنه اخیر انتقاد ما آن است که چرا با اغتشاشگران برخورد جدی صورت نمی پذیرد؟
معاون استاندار خطاب به مسئولین پایگاه های خواهران و برادران استانداری نیز گفت: همانطور که استانداری به عنوان دستگاه حاکمیتی باید از زوایای مختلف برای دستگاه های اجرایی الگو باشد ، بسیج این مجموعه نیز باید پیشتاز باشد.
ناصری اظهار داشت: کار بسیجی باید دلی بوده و با  اعتقاد ، باور قلبی به نظام و ولایت انجام شود والا تنها عضو بسیج بودن معنا ندارد.
به گفته وی؛ هفته بسیج، فرصتی برای تبیین، تجزبه و تحلیل  مباحث روز است.
تعداد بازدید: 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal