۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/06/31 ایستادگی و مقاومت، رمز پیروزی در فضای غبار آلود فتنه است
ایستادگی و مقاومت، رمز پیروزی در فضای غبار آلود فتنه است
استاندار خراسان جنوبی گفت: ایستادگی و مقاومت، رمز پیروزی در فضای غبار آلود فتنه است و ما نباید از ترقه های روز های اخیر بترسیم و بلکه باید به وظیفه خود در این شرایط به خوبی عمل کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر جواد قناعت با بیان این مطلب در مراسم رژه نیروهای مسلح نظامی و انتظامی مستقر در مرکز استان خاطرنشان کرد: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب با ایجاد جنگ های متفاوت سخت، نیمه سخت، نرم و امروز هم با جنگ شناختی در صدد است بر ذهن و اندیشه مردم تأثیر بگذارد.
وی افزود: دشمن در جنگ شناختی با بهره گیری از زیرساخت رسانه های سایبری افکار افراد مختلف را مورد حمله قرار می دهد .
استاندار تصریح کرد: جنگ شناختی در مرحله اجرا دارای سطوح سه گانه کاربردی، عملیاتی و تاکتیکی است که نشان دهنده دامنه و عمق حمله آن بر جامعه مورد هدف می باشد.
قناعت بیان داشت: در جنگ شناختی تصویر سازی بر روی موضوعی خاص مورد توجه قرار می گیرد و افراد جامعه با بصیرت باید میزان شناخت خود را نسبت به موضوع مورد نظر افزایش دهند.
وی با تأکید بر این که در فضای غبار آلود فتنه تشخیص دوست و دشمن بسیار سخت است ، گفت: در حالی که درباره شهید حججی 650 مطلب در گوگل وجود دارد، در زمینه مهسا امینی، طی همین چند روز بیش از پنج میلیون مطلب در گوگل بارگزاری شده است.
به گفته وی؛ حوادث اخیر در راستای جنگ شناختی دشمن است و ما وظیفه داریم مانند گذشته با ایستادگی و مقاومت راه حق را ادامه دهیم و دیگران را هم به این راه هدایت کنیم.
تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal