۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/06/31 با هر اقدامی که به معرفی استان کمک کند، موافقم
با هر اقدامی که به معرفی استان کمک کند، موافقم
استاندار خراسان جنوبی گفت: با هر پیشنهاد و اقدامی که به معرفی هر چه بیشتر استان در سطح ملی و بین المللی کمک کند، موافق هستم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب در سی و هفتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که با حضور نمایندگان سربیشه و نهبندان و نیز فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی همراه بود، خاطرنشان کرد: هر فرصتی که بتواند به معرفی استان و ظرفیت های بی نظیر بخش کشاورزی، معدن، گردشگری و... کمک کند، باید مغتنم شمرده شود.
وی با پیشنهاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی برای حضور استان در نمایشگاه قطر در بازه زمانی برگزاری بازی های جام جهانی، موافقت کرد و گفت: این نمایشگاه 55 روزه که با حضور ملل مختلف و دیگر استان های کشور همراه خواهد بود، فرصت بسیار مطلوبی برای معرفی ظرفیت های استان به شمار می رود.
استاندار با تأکید بر این که حضور در چنین نمایشگاه هایی، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است، تصریح کرد: در صورت نبود منع قانونی، قطعاً بخش خصوصی که رغبت به حضور در این نمایشگاه را دارد، پشتیبانی مالی خواهد شد.
قناعت متذکر شد: هر کاری که بتواند ظرفیت های استان را به خوبی معرفی نماید، مورد تأکید، تأیید و حمایت بنده است.
وی تأکید کرد: باید به گونه ای اقدام شود که نمایندگان بخش خصوصی استان با دست پر در این نمایشگاه حاضر شوند و به خوبی ظرفیت ها را معرفی نمایند.
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal