۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/04/01 توجه ویژه به مسایل تعاونی ها، به عنوان یکی از بازوان مؤثر در توسعه اقتصادی استان
توجه ویژه به مسایل تعاونی ها، به عنوان یکی از بازوان مؤثر در توسعه اقتصادی استان
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی تأکید کرد: به مسایل تعاونی ها، به عنوان یکی از بازوان مؤثر در توسعه اقتصادی استان به صورت ویژه و تخصصی پرداخته شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ اشرفی با تأکید بر این مطلب در جلسه بررسی مسایل و مشکلات تعاونی ها که در اتاق تعاون برگزار شد، خاطرنشان کرد: برای برگزاری جلسات تخصصی ویژه ماهانه به منظور پیگیری مسایل و مشکلات تعاونی ها آمادگی لازم را داریم.
وی با تأکید بر این که در این جلسات به صورت ویژه شرکت می کند، از رئیس اتاق تعاون استان خواست؛ زمینه را برای برگزاری این جلسات ماهانه فراهم نماید.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری متذکر شد: یکی از دغدغه های مهم در حوزه تعاونی ها مباحث نظارتی ، مدیریتی و ساختاری است که باید به این موارد توجه بیشتری شود .
اشرفی به سهم‌ قابل توجه اتاق تعاون در اقتصاد استان اشاره کرد و تصریح نمود: با روی کار امدن دولت سیزدهم، فصل نوینی از خدمت در کشور آغاز شده و باید از این فرصت، بیشترین استفاده را ببریم.
وی اظهار داشت: می توان با برگزاری جلسات و پای کار آمدن سایر سازمان های مربوطه زمینه را برای رفع چالش های پیش روی تعاونی ها مرتفع کرد.
شایان ذکر است؛ در این جلسه مهمترین مسائل و مشکلات تعاونی ها در حوزه های صنایع دستی، مصرف، صنوف آلاینده ، مسکن ، مرزو.... مطرح شد .
تعداد بازدید: 260
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal