۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/03/30 یادواره شهدای ترور، بسیار با شکوه برگزار شود
یادواره شهدای ترور، بسیار با شکوه برگزار شود
استاندار خراسان جنوبی گفت: با هدف شناساندن چهره واقعی منافقین به نسل جوان، یادواره شهدای ترور در استان بسیار باشکوه برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: منافقین کسانی هستند که به بهانه طرفداری از انقلاب، مردم کوچه و بازار را ترور کردند اما چون فضای رسانه ای دنیا دست آمریکاست، آنها در صددند تا منافقینی را تطهیر کنند که به خاطر اقدامات شان نزد مردم ایران منفور می باشند.
وی متذکر شد: شناسایی چهره واقعی منافقین به نسل جوان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
به گفته وی؛ باید اقدامات منافقان در ترورهایی که در کشور انجام می شود و همچنین نقش آنها در دوران دفاع مقدس در همکاری با صدام به خوبی تبیین شود.
استاندار تصریح کرد: در آستانه هفته قوه قضائیه و به مناسبت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی، یادواره شهدای ترور باید با همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی مربوطه، بسیار باشکوه برگزار شود.
وی به تجلیل از قربانیان و شهدای ترور در این مراسم، تأکید نمود.
قناعت از مسئولان دستگاه های اجرایی خواست؛ به جهت اهمیت موضوع، با ایجاد شور انقلابی در مرکز استان، برای برگزاری مراسم سلام فرمانده، همه پای کار باشند و همراهی نمایند.
تعداد بازدید: 66
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal