۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/04/28 پیام استاندار خراسان جنوبی برای کاروان ورزشی ایران در المپیک
پیام استاندار خراسان جنوبی برای کاروان ورزشی ایران در المپیک
به نام خدا
میدان المپیک، تجلیگاه ارزش ها و مناسبات انسانی و ترویج دهنده فضایل و سجایای اخلاقی است و شرکت در این جشنواره بزرگ ورزشی، افتخاری بزرگ در دوران حیات ورزش حرفه ای ورزشکاران قلمداد می شود.
با عنایت به منشور و اهداف جهانی المپیک، بدون تردید رسالت اصلی کاروان ورزشی ایران در این آوردگاه، صدور پیام صلح، معنویت و اخلاق به جامعه جهانی است.
ضمن آرزوی موفقیت برای کاروان ورزشی ایران در المپیک 1+2020 توکیوی ژاپن امیدواریم، با دعای خیر مردم، ورزشکاران کشورمان بتوانند با ارائه عملکردی قابل قبول، پیام آور عزت، اقتدار و توانمندی ملت بزرگ ایران باشند و با به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در این آوردگاه، تبلور عینی عزم و اراده ملت قهرمان ایران زمین را در مصاف با حریفان، بارها و بارها به منصه ظهور برسانند و همچون گذشته شادی بخش و امیدآفرین، ظاهر شوند.
حضور نجمه خدمتی، یگانه ورزشکار المپیکی استان در کاروان ورزشی ایران برای دومین دوره متوالی، بیانگر وجود استعدادهای فراوان و ظرفیت های بیشمار خراسان جنوبی در عرصه های مختلف، به ویژه در زمینه ورزش است، لذا امیدواریم این بانوی ورزشکار تیراندازی کشورمان بتواند با توکل بر خدا، خودباوری و دعای خیر مردم ایران به ویژه مردمان متدین و ولایتمدار خراسان جنوبی با کسب افتخار، یک بار دیگر تاریخ ساز شود.
فارغ از کسب هر نتیجه ای به ویژه برای نماینده شایسته خراسان جنوبی در المپیک، هیچ چیزی از ارزش ها، لیاقت ها و توانمندی های این بانوی جوان، با استعداد و خوش آتیه کشورمان نخواهد کاست و بی شک مسیر تعالی و فتح قله های عزت و افتخار در آوردگاه های مختلف آسیایی و جهانی برای ایشان همچنان هموار خواهد بود.

حمید ملانوری شمسی
استاندار خراسان جنوبی
تعداد بازدید: 87
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal