۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/11/28 خیرین، بزرگترین سرمایه های جامعه ایرانی و اسلامی
خیرین، بزرگترین سرمایه های جامعه ایرانی و اسلامی
استاندار خراسان جنوبی گفت:خیرین، بزرگترین سرمایه های ما در این جامعه ایرانی و اسلامی هستند.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جشنواره غیر رقابتی خیرین ماندگار روستا خاطرنشان کرد: بررسی تاریخ نشان می دهد در طول حیات ایران، همواره افرادی خیر و نیک اندیش بوده اند که کارهای ماندگاری انجام داده اند.
وی ادامه داد: این اقدامات در هر دوره بنا به ضرورتی که وجود داشته، تعیین می شده که همه در نوع خود قابل تحسین می باشند.
استاندار اظهار داشت: در شرایط فعلی نیز، که توسعه و عمران روستاها نیاز به توجه دارد، خیرین عزیز، قدم پیش گذاشته و در این زمینه سرمایه گذاری نموده اند.
ملانوری تأکید کرد: انجام کار خیر، تنها یک اقدام نیست بلکه پایه گذاری حرکت های فرهنگی فراوانی است که نسل های آینده از آن بهره می برند.
وی تصریح نمود: این که خیرین برای تأمین آب، برق، مسکن، بهداشت و... روستاها و نیازمندان کمک کرده اند، اقدام شایسته ای است که جز فرهنگ دینی و اعتقادی ما نمی تواند منشأ دیگری داشته باشد.
شایان ذکر است: در جشنواره غیر رقابتی خیرین ماندگار روستا 1399 که به صورت ویدئو کنفرانسی و با حضور معاون اول رئیس جمهور، توسط مجمع خیرین توسعه روستاها و با پشتیبانی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری برگزار شد، از فعالیت ها و دستاورد های برجسته خیرین در حمایت و اقدام به پیشرفت و آبادانی روستاها در سطح کشور تجلیل گشت. در این مراسم 10 نفر از خیرین استان خراسان‌جنوبی نیز  که در زمینه های مشارکت در ایجاد پروژه های عام المنفعه روستایی و شهری، تأمین و توزیع کمک های مؤمنانه، تهیه جهیزیه برای نیازمندان روستایی، کمک به تحصیل دانش آموزان بی بضاعت روستایی و توسعه بهداشت و درمان فعالیت داشته اند، تقدیر شدند.
تعداد بازدید: 162
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal