۱۳۹۹ پنج شنبه ۶ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/02 از سرمایه گذاران حوزه معدن استان استقبال می کنیم
از سرمایه گذاران حوزه معدن استان استقبال می کنیم

استاندار خراسان جنوبی گفت: از سرمایه گذاران حوزه معدن استان استقبال کرده برای حمایت و همراهی آنان اعلام آمادگی می کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون معادن و صنایع معدنی استان با مدیر عامل شرکت ایمیدرو خاطر نشان کرد: خراسان جنوبی از استان‌های برخوردار به لحاظ کمیت معادن و کیفیت ذخایر معدنی است و به همین جهت بهشت معادن نامیده می شود.
وی با تأکید بر وسعت گسترده استان، متذکر شد: به اندازه پهناوری استان، ذخایر غنی و متعددی داریم که متأسفانه به قدر کافی مورد بهره برداری قرار نگرفته اند.
استاندار تصریح نمود: به طور ویژه علاقمندم به عنوان نهضت، جهش و انقلاب به اکتشافات جدید ورود کنیم و مطالعات صورت گرفته قبلی را نیز به نتیجه برسانیم.
ملانوری گفت: تحقق این برنامه، علاوه بر تولید ثروت در منطقه، درآمدزایی برای مردم به همراه داشته و به توسعه پایدار می انجامد.
وی گفت:نکته مهم در این زمینه این است که همزمان با برنامه ریزی برای اجرای کار در حوزه های معدنی، مسئولیت های اجتماعی را هم مورد توجه قرار دهیم.
به گفته وی؛ کار نباید به شکلی انجام شود که از منابع و ذخایر برداشت شود اما مردم از آن بهره مند نشوند.
در این جلسه درخصوص آخرین وضعیت فولاد قاینات، طلای هیرد نهبندان ، معادن ذغالسنگ طبس و سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع مس ایران در استان بحث و تبادل نظر شد.
استاندار در جمع بندی موارد مطرح شده در جلسه عنوان کرد: مشکلات و موارد مرتبط با استان، سریعاً پیگیری و اقدام خواهد شد.
ملانوری بر راه اندازی به موقع فولاد قاینات، طلای هیرد و تعیین تکلیف محدوده های اکتشافی در اختیار ایمیدرو تأکید نمود.
شایان ذکر است؛در این جلسه  با حضور مدیران زیر مجموعه شرکت ایمیدرو، شرکت ملی صنایع مس، شرکت ملی فولاد و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران که در استان سرمایه گذاری نموده اند، و همچنین کارشناسان و مدیران ایمیدرو برگزار شد. مدیران حاضر ضمن ارائه گزارش هایی جامع درخصوص اقداماتی که در استان انجام داده اند، بازتاب و نتیجه کارها را ارائه نمودند.
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal