۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/08/06 بیمه سلامت از توفیقات دولت در خدمت به مردم است
بیمه سلامت از توفیقات دولت در خدمت به مردم است
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ خوش خبر با بیان این مطلب در دیدار مدیرکل بیمه سلامت خاطر نشان کرد: خدمات بیمه سلامت، رضایتمندی مردم را به همراه داشته است.
وی ضمن تبریک هفته بیمه سلامت، از اقدامات مدیریت و کلیه همکاران اداره کل بیمه سلامت استان در راستای خدمات رسانی به مردم تشکر و قدردانی کرد.
سرپرست استانداری به موضوع اطلاع رسانی اشاره کرد و متذکر شد: در جهت آگاه سازی و توانمندسازی مردم، اطلاع رسانی و تبلیغات نقش بسیار مهم و بسزایی دارد.
خوش خبر از آمادگی همکاری مجموعه استانداری برای آگاهی بخشی به جامعه درخصوص اهمیت بیمه و خدمات بیمه سلامت گفت.
وی اظهار داشت : برای اجرای هر قانون یا طرحی در راستای خدمات رسانی به مردم، باید به دنبال بهترین و آسان ترین روش رفت و آن را جایگزین روش های نامناسب کرد.
به گفته وی؛در حال حاضر، الکترونیکی کردن خدمات، دسترسی مردم را به سرویس ها آسان تر می کند.
سرپرست استانداری گفت: در شرایط کنونی جامعه و با وجود شیوع بیماری کرونا، مردم نگرانی های خاصی دارند و ما نباید کاری کنیم که به این اضطراب ها افزوده شود.
خوش خبر تأکید کرد: در این شرایط باید تلاش کنیم خدمات به بهترین نحو ممکن انجام شود.
وی ادامه داد: آن چه در موقعیت کنونی اهمیت دارد، حرکت به سمت ارائه خدمات به شکل الکترونیکی با شتاب بیشتر است.
به گفته وی؛ اینکه در اداره کل بیمه سلامت، پرداخت مطالبات مربوط به نسخ الکترونیکی به موقع انجام می شود کار بسیار خوبی است که می تواند به تحقق این مهم کمک کند تا مردم نیز بتوانند خدمات مورد نیازشان را آسان تر دریافت کنند.
مدیرکل بیمه سلامت استان نیز ضمن تشریح اقدامات این حوزه گفت: درحال حاضر 62 درصد جمعیت خراسان جنوبی معادل 460 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
اربابی افزود: تا کنون بالغ بر 60 هزار نفر در سطح استان هم پوشانی شده اند که هم آمار تحت پوشش بیمه سلامت به واقعیت نزدیک تر شده و هم این که افراد چندبیمه‌ای به حداقل رسیده اند.
شایان ذکر است: این دیدار به مناسبت هفته بیمه سلامت صورت گرفت.
تعداد بازدید: 306
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal