۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/08/05 پیام سرپرست استانداری خراسان جنوبی به مناسبت "هفته بیمه سلامت"
پیام سرپرست استانداری خراسان جنوبی به مناسبت "هفته بیمه سلامت"

به نام خدا

یکی از مهمترین فرامین مورد تأکید در سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری و راهبرد مهم دولت تدبیر و امید برای تحقق عدالت اجتماعی، توسعه نظام بیمه سلامت کشور است که بدون تردید از اهداف اصلی تشکیل سازمان بیمه سلامت ایران بوده و با شکل گیری این سازمان، زمینه تحقق آرمان هایی همچون عدالت‌محوری، ارتقاء سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت و کاهش پرداخت از جیب بیمه شدگان در سراسر کشور فراهم شده است.
امروزه به دلیل شیوع بیماری کرونا، توجه به سلامت آحاد افراد جامعه، روز به روز اهمیت بیشتری یافته چرا که جامعه سالم بسترساز توسعه، رشد و شکوفایی در تمامی زمینه‌ها ست. از این رو، همسو با این رویکرد مهم، بیمه سلامت استان خراسان جنوبی نیز با تحت پوشش قرار دادن تمامی افراد فاقد پوشش بیمه و اجرای طرح هایی متنوع، اقداماتی مهم و تأثیر گذار را در حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس رقم زده است.
اینجانب ضمن تبریک هفته بیمه سلامت، از همت بلند و گام های مؤثر تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

ناصر خوش خبر
سرپرست استانداری خراسان جنوبی
تعداد بازدید: 252
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal