۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/01/06 همراهی اصناف با دستگاه های اجرایی برای ترغیب مردم به درخانه ماندن
همراهی اصناف با دستگاه های اجرایی برای ترغیب مردم به درخانه ماندن

استاندار خراسان جنوبی گفت:اصناف برای همراهی با دستگاه های اجرایی به منظور ترغیب مردم به در خانه ماندن پای کار آمده اند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، معتمدیان با بیان این مطلب گفت: اتاق اصناف برای ورود به این مقوله، طی اطلاعیه ای اعلام کرده صنوفی که صرفاً کالاهای ضروری مردم را عرضه می کنند، به فعالیت خود ادامه می دهند و بقیه صنوف تا 15 فروردین ماه تعطیل می باشد.
وی با تقدیر و تشکر از این اقدام اتاق اصناف استان خاطرنشان کرد: تعطیلی واحدهای صنفی زمینه تردد مردم را کاهش داده در قطع زنجیره انتقال ویروس مؤثر می باشد.
استاندار در تشریح اقدامات ستاد مدیریت کرونای استان در زمینه تأمین اقلام بهداشتی گفت: خوشبختانه دربحث تهیه ماسک، دانشگاه علوم پزشکی نیازهای مراکز درمانی استان را با محموله هایی که اخیراً وارد استان شده، تأمین کرده است.
معتمدیان ادامه داد: برای تأمین نیازهای عمومی مردم نیز محموله های ماسک وارد استان شده و به مرور در تمامی داروخانه ها توزیع خواهد شد.
وی از فعال شدن فروشگاه های اینترنتی در راستای جلوگیری از تجمعات مردمی گفت و تصریح نمود: این فروشگاه ها، کالاهای مورد نیاز مردم را از طریق پیک در اختیار آنها قرار می‌دهند و به این ترتیب از حضور مردم در مراکز فروش پیشگیری می شود.
استاندار متذکر شد: تولید استان در بخش تأمین اقلام بهداشتی همچنان فعال است و اخیراً نیز از طریق تعاملاتی با دیگر استان ها، محموله مواد ضدعفونی کننده تهیه کردیم که به زودی در بازار تزریق شده در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
معتمدیان با تأکید بر این که موارد ضرورت استفاده از ماسک باید از طریق صدا و سیما و دانشگاه علوم پزشکی اطلاع‌رسانی شود، ادامه داد: این اقدام به مدیریت تقاضای کاذبی که در بین مردم هست، خواهد انجامید.
وی یادآوری کرد: افرادی که به جهت بیماری های خاص یا شرایط محیط کار نیاز به ماسک دارند و به عبارتی نیازشان واقعی است، در اولویت برنامه های تأمین و توزیع ماسک ستاد قرار دارند.
تعداد بازدید: 373
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal