۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/11/23 تکمیل فاز اول زیرساخت های تفرجگاه بند دره بیرجند تا عید نوروز
تکمیل فاز اول زیرساخت های تفرجگاه بند دره بیرجند تا عید نوروز

استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:فاز اول توسعه زیرساخت های تفرجگاه‌ بند دره برای ایام نوروز اجرا شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، معتمدیان با اعلام این خبر در کمیته بررسی وضعیت موجود بند دره و تأمین امکانات و زیرساخت های آن خاطرنشان کرد : انتظار ما از دستگاه های اجرایی این است که با مدیریت زمان و تعامل بیشتر، فاز اول طرح توسعه زیر ساخت های تفرجگاه بند دره را برای ایام نوروز به بهره برداری برسانند.
وی با اشاره به ضرورت توسعه فضای های رفاهی و تفریحی در سطح استان و به ویژه شهر بیرجند به عنوان مرکز استان اظهار داشت: تفرجگاه بند دره ظرفیت مطلوبی برای توسعه گردشگری است که مورد اقبال شهروندان و گردشگران قرار گرفته اما با این وجود کاستی هایی در بخش زیرساخت ها و امکانات دارد.
به گفته وی؛ راه دسترسی نامناسب، روشنایی کم و وضعیت نامطلوب معابر از جمله مشکلات موجود در این فضای گردشگری است.
استاندار ادامه داد:رفع مشکلات موجود و توسعه خدمات و فضاهای رفاهی تفرجگاه بند دره، نیاز به کار کارشناسی دارد تا از تکرار اقدامات و‌ دوباره کاری ها خودداری شود.
معتمدیان متذکر شد: هماهنگی و تعامل بین دستگاهها، شرط اصلی در سرعت بخشی به اقدامات لازم در این زمینه است.
در ادامه این جلسه، با اعلام آمادگی مدیران دستگاه های اجرایی بعد از ارائه نقطه نظرها و پیشنهادهای لازم، مقرر شد
مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه توسعه زیرساخت های تفرجگاه بند دره عصر روز سه شنبه 22 بهمن ماه با حضور استاندار برگزار شود، و پس از آن دستگاه‌های شهرداری بیرجند ، شرکت توزیع نیروی برق استان ، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت آب و فاضلاب استان، فعالیت خود را در بخش های تأمین راه ، روشنایی ، ساماندهی معابر و... شروع نمایند.
شایان ذکر است:استاندار خراسان‌جنوبی که در جریان برگزاری مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های روز 12 بهمن، برای بازدید و بررسی وضعیت بند دره به این منطقه گردشگری رفته بود، به منظور رفع مشکلات موجود و تعیین تکلیف دستگاه ها برای اجرای کار، کمیته فوق الذکر را با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی تشکیل داد و بر آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه زیرساخت های این تفرجگاه از روز 22 بهمن و نهایی شدن آن تا عید نوروز تأکید کرد.
تعداد بازدید: 338
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal