۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/11/23 پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
پیام استاندار خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نویدبخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.
«بهمن» ماه عاشقان دلداده ای است که خود را به خط خون و آتش زدند تا «گل تکبیر» در همه جای این میهن بشکفد. دهه فجر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود که «استقلال» ، «آزادی» و «جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد.
حدیث انقلاب، حدیث رَستن بود و پیوستن؛ رستن از بند ناراستی و پیوستن به آیین ازلی الهی، که همانا پیکار تباهی و بیدادگری با راستی و حق مداری، فرجامی جز چیرگیِ حق نخواهد داشت.
حدیث انقلاب، حدیث خداجوییِ قومی بود که در بیداد ستمگران، نشان طاغوت می دیدند؛ پس به عزم وادی ایمان، پای در راه طلب نهادند و به پاداش کوشش خویش، به عروه الوُ ثقای رستگاری و رهایی چنگ زدند؛ و این قانون بی بازگشت الهی است که :
فَمَن یَکْفُرُ بِالطّاغوتِ وَ یُؤمِنُ بِاللّهِ فَقدْاِسْتَمْسَکَ بِالْعُروَةِ الْوُثقی لاَانْفِصامَ لَها ...
هر که از باطل روی گرداند و به آیین خداوند بگراید، براستی که بر ریسمان عهد استوار الهی دست آویخته است که گسستگی در آن نیست.
براستی پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق ها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نورباران کرد.
اینجانب ، ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن و گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی، از مردم شریف، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان خراسان جنوبی دعوت می کنم تا با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، تجدید میثاق نموده و همصدا با سراسر کشور، این اتحاد ملی را به نمایش بگذارند.

محمدصادق معتمدیان
استاندار خراسان جنوبی
تعداد بازدید: 292
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal