۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1402/08/29 تسهیل کردن کسب و کارها ، از اولویت های دولت سیزدهم است
تسهیل کردن کسب و کارها ، از اولویت های دولت سیزدهم است 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان به نقل از پایگاه خبری آیسک، دکتر "سید یاسر رضوی " در مراسم افتتاح کارگاه تولیدی دستمال کاغذی در شهر آیسک گفت: باتوجه به نگاه ویژه دولت سیزدهم به توسعه تولید، ایجاد اشتغال و رشد کسب و کارهای دیده می شود و در شهرستان سرایان نیز ملزم به حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان ایجاد کسب و کار هستیم.

به گفته وی خراسان جنوبی بهشت معادن ایران است و در جای جای استان و شهرستان ظرفیت های خوبی برای توسعه وجود دارد و همینطور که در عرصه های زیر ساخت آب، برق وگاز و حتی راهسازی، بهداشت و درمان، شبکه های مویرگی ایجاد شده و شاهد پیشرفت هستیم در حوزه صنعت و معدن نیز باید از این منابع خدادادی نهایت استفاده را ببریم.

فرماندار سرایان با تشکر از ورود سرمایه گذاران جوان و خلاقیت به حوزه سرمایه گذاری در شهر آیسک گفت: قدردان این نیروها و پتانسیل ها هستیم و خدا را شاکریم که امروز جوانان ما با دانش، ایمان و تعهد دست به ابتکار بزرگی زده و کارگاهی در شهر آیسک خلق کرده اند.

وی با اشاره به لزوم تامین مواد اولیه کارگاه دستمال کاغذی برای استفاده از حداکثر ظرفیت آن گفت: رویکرد گروه صنعتی و تولیدی ، در حرکت به سمت صنایع دانش بنیان قابل تحسین است و با توجه به ظرفیت های تولید مواد شوینده در شهرستان، ورود به این صنعت می تواند برای این گروه موفقیت آمیز باشد.

 

تعداد بازدید: 61
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal