۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1402/08/29 چهار هزار هکتار زمین برای تأمین مسکن به شهرهای خراسان جنوبی الحاق شد
چهار هزار هکتار زمین برای تأمین مسکن به شهرهای خراسان جنوبی الحاق شد 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ جواد قناعت با بیان این مطلب در شورای اداری بخش سه قلعه شهرستان سرایان اظهار کرد: سفرهای ویژه استاندار به بخش‌ها از خیلی پیش در خراسان جنوبی آغاز شده‌ و در این سفرها مشکلات بخش‌ها به صورت موردی و کارشناس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: قبل از سفر به بخش‌ها، در مرکز استان مصوبات به صورت کارشناسی با حضور دستگاه‌های متولی مورد بررسی قرار می‌گیرد. استاندار به استقبال خوب مردم استان‌های مختلف از سفرهای رئیس جمهور به عنوان خادم ملت اشاره و خاطرنشان کرد: این استقبال خوب نشان دهنده این است که مردم همچنان پای‌بند آرمان‌های نظام و انقلاب هستند و از طرفی دیگر هم نشان می دهد دولت مردمی و انقلابی پای کار است و در حال کار و تلاش و حل مشکلات مردم می باشد.

قناعت اجرای خط انتقال گاز از دشتک زابل به شهرستان‌های نهبندان و سربیشه، اجرای خط انتقال آب از دریا های عمان و خلیج فارس و ساخت راه آهن را از طرح‌های شاخص در دست اجرا در استان اعلام کرد که تمام مردم خراسان جنوبی با تکمیل این طرح‌ها از مزایای آن برخوردار خواهند شد. وی با بیان اینکه در سال 1401 از محل اعتبارات قیر رایگان در شهرستان سرایان 58 هزار مترمکعب معابر روستایی آسفالت شده‌ در صورتی که قبل از سال 1400 هیچ اقدامی دراین خصوص انجام نشده است، افزود: برای پایدارسازی شبکه گاز شهرستان به خصوص بخش سه قلعه خط انتقال از شهرستان قاینات در دست اجراست.

قناعت عنوان کرد: راه‌اندازی شهرک تخصصی ماده معدنی بنتونیت در شهرستان سرایان نیازمند کار کارشناسی به ویژه در حوزه زیرساختی است.

وی با ذکر این نکته که بنتونیت در خراسان جنوبی سومین زنجیره ارزش اقتصادی راهبردی است و در کارگروه سرمایه گذاری و اقتصادی استان مصوبات خوبی برای آن خواهیم داشت، عنوان کرد: در این خصوص نیازمند ورود سرمایه گذاران هستیم که باید بیشترین حمایت را از سرمایه گذاران داشته باشیم.

به گفته وی؛ در دولت یازدهم و دوازدهم تنها 12 هکتار زمین برای ساخت مسکن به شهرهای استان الحاق شده در حالی که در دو سال فعالیت دولت سیزدهم چهار هزار هکتار اراضی برای تأمین مسکن شهروندان الحاق شده که اقدامی جهادی است.

 

تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal