۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/12/27 برنامه ریزی لازم برای اطلاع رسانی طرح کالا برگ الکترونیکی انجام شود
برنامه ریزی لازم برای اطلاع رسانی طرح کالا برگ الکترونیکی انجام شود
🔻معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارخراسان جنوبی:
🔸برنامه ریزی لازم برای اطلاع رسانی طرح کالا برگ الکترونیکی انجام شود
                                                                 
 🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تأکید کرد: برای رفع ابهامات در اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی- اختیاری برنامه ریزی لازم صورت گیرد.
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی؛ سیدمحمدرضا طالبی با تأکید بر این مطلب در جلسه کمیته طرح کالا برگ الکترونیکی- اختیاری که به شکل وبینار با حضور فرمانداران شهرستان های استان برگزار شد، خاطرنشان کرد: همه خانوار های یارانه بگیر، مشمول این طرح می شوند و می توانند با استفاده از تمامی کارت بانکی سرپرست خانوار و یا نصب نرم افزار "شما" با مراجعه به یکی از فروشگاه ها و واحدهای صنفی که در اجرای این طرح مشارکت دارند، کالاهای  اعلام شده در طرح  را خریداری نمایند. 
🔹وی با اشاره به اینکه کالاهای مورد نظر برمبنای قیمت مندرج برای مصرف کننده لحاظ می شود، افزود: بخشی از قیمت هر کالا نقدی و بخشی دیگر از اعتبار یارانه پرداخت خواهد شد و افراد می توانند از یارانه ماه آینده خود برای خرید این کالاها استفاده کنند. 
🔹معاون استاندار گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای رفع ابهام های موجود و اطلاع رسانی دقیق و شفاف در زمینه اجرای این طرح، از ظرفیت صدا و سیما، رسانه های مکتوب و فضای مجازی استفاده نماید. 
🔹طالبی با ذکر این نکته که برای حجم خرید از هر یک از کالاهای تعیین شده در این طرح، سقفی  بر اساس بعد خانوار مشخص شده، اظهار داشت: اجرای این طرح برای گروهای ضعیف جامعه که درآمد مناسبی ندارند، خوب خواهد بود.
🔹وی تأکید کرد :در صورت عدم استفاده  از کل اعتبار یا بخشی از آن  افراد می توانند مبلغ  باقیمانده یارانه را در زمان واریز مشابه سنوات گذشته برداشت نمایند.
🔹به گفته وی؛ جهاد کشاورزی می بایست بر کالاهای اساسی ذکر شده نظارت مستمر در طرح را داشته باشد تا  مردم با کمبود این کالاها مواجه نشود.
1401 /12/15
‏┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄┄
🇮🇷روابط عمومی فرمانداری بیرجند
تعداد بازدید: 121
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal