۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/06/30 دیدار سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان با فرماندار شهرستان نهبندان
دیدار سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان با فرماندار شهرستان نهبندان
دیدار سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان با فرماندار شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛
اکبرنیا سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان خراسان جنوبی با مهندس ایروانی فرماندار شهرستان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار نهبندان در دیدار با سرپرست شعب صندوق کار آفرینی امید استان گفت : مردم نهبندان در گذشته از طریق تسهیلات بانک ها به سقف بدهکاری
رسیده اند و کمتر به تسهیلات اشتغالزایی اعتماد می کنند و از این رو باید برای اعتمادسازی بین مردم باورهای درست ایجاد کرد.
ایروانی همچنین بر حضور نماینده این صندوق در دهگردشی ها و جلسات اداری و مخصوصا کمیته اشتغال شهرستان تاکید کرد و افزود : با ورود صندوق کار آفرینی امید به کمیته اشتغال می توان در زمینه ایجاد اشتغال مفیدتر بود.
او با تاکید بر این که اشتغال بدون نگاه اقتصادی به منزله انهدام است ، اظهار کرد : هر ماه جلسات کمیته اشتغال نهبندان در فرمانداری برگزار و در اتاق فکر این کمیته اتفاقات رخ داده را تحلیل و از دل این تحلیل ها تصمیم گیری هایی انجام می شود .

سرپرست شعب صندوق کارآفرینی امید استان در این دیدار به مشکل کمبود متقاضی برای تسهیلات این صندوق در این شهرستان اشاره کرد و گفت : هرچند ادارات بهزیستی و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی متقاضی کمی را به این صندوق معرفی کرده اند اما بنیاد برکت در این شهرستان متقاضیان خوبی داشته و عملکرد آن نسبتا خوب بوده است.
اکبر نیا افزود : در سال جاری 102 میلیارد ریال از محل اعتبارات تبصره 718 برای نهبندان اختصاص یافت که از این رقم تا کنون 51 میلیارد ریال در قالب تسهیلات پرداخت شده است.
تعداد بازدید: 84
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal