۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/06/30 جلسه کمیسیون بررسی تخلفات ساختمانی با حضور فرماندار شهرستان نهبندان
جلسه کمیسیون بررسی تخلفات ساختمانی با حضور فرماندار شهرستان نهبندان
جلسه کمیسیون بررسی تخلفات ساختمانی با حضور فرماندار شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛جلسه کمیسیون بررسی تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیر مجاز شهرستان باحضور مهندس ایروانی فرماندار شهرستان نهبندان،محمدی مقدم معاون برنامه‌ریزی،هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری،بخشداران و مسئولان عضو این کمیسیون در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
فرماندار نهبندان در جلسه کمیسیون بررسی تخلفات ساختمانی شهرستان گفت : در اولین گام باید برای ساخت و سازها به صورت هماهنگ عمل کرد و هدف از تشکیل این جلسه نیز احصای موانع و مشکلات پیش رو است و باید تخلفات ساختمانی را به حداقل ممکن رساند.

ایروانی با بیان این که باید با فرهنگ سازی مردم را به سمت قانون مند تر شدن سوق داد افزود : هر نهادی که در زمینه ساخت و سازها تخلف کند باید برخورد قانونی صورت گیرد.

وی با تاکید بر تشکیل این جلسه به صورت ماهیانه اظهار کرد : در جهت رفع موانع و مشکلات پیش روی ساخت و سازهای غیر قانونی دستگاه های عضو این کمیسیون پیشنهادات راهبردی خود را تا یک هفته آینده به فرمانداری ارجاع دهند.


تعداد بازدید: 75
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal