۱۴۰۱ جمعه ۸ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/06/30 جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس
✳️جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس به ریاست فرماندار تشکیل شد .
♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ این جلسه با هدف برنامه‌ریزی و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمات بهتر به زائرین علی بن موسی الرضا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد .

🔹فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه با بیان این مطلب که ستاد خدمات سفر باید بصورت مستمر برگزار شود، بیان داشت: ستاد خدمات سفر باید دائمی و کمیته‌های آن فعال و وظایف آن‌ها نیز مشخص شده باشد .
🔹وی افزود : اقدامات خوبی در شهرستان برای ارائه خدمات به مسافرین و زائرین انجام شده و لازم است ضمن تهیه نقشه جامع سفر هر 45روز جلسه ستاد خدمات سفر صرفا در جهت رفع نواقص جزئی دستگاه‌های خدمات رسان برگزار شود.
🔹مهدی روشن ادامه داد : وقتی هم خادم‌الرضا هستیم و هم خادم الشهدا باید با همکاری کانون
 
خادمیاران آستان مقدس رضوی محلی برای موکب ها در طول سال در مناسبت‌های مختلف در سطح شهرستان تعیین، زیرساخت‌های آن بررسی و جانمایی شود .
🔹فرماندار فردوس تاکید کرد : ورودی های شهر فردوس باید تعیین تکلیف شده و زیباسازی آن تا نوروز 1402 در دستور کار مجموعه راهداری و شهرداری قرار بگیرد .
🔹روشن خاطرنشان کرد: امامزادگان فردوس باید بعنوان قطب مذهبی و فرهنگی دیده شود و بر مطلوب بودن اسکان زائران و نحوه خدمات دهی به آنان در مجموعه امامزادگان تاکید نمود.
🔹شبنم زاده؛ رئیس میراث فرهنگی طی ارائه گزارشی از خدمات سفر گفت : در شش ماهه نخست سال 1401 بیش از  382 هزار نفر در فردوس اقامت داشته اند که نشانگر رشد 23 درصدی مسافر است.
🔹وی گفت: در شهریور ماه نیز شاهد رشد 30 درصدی مسافر بودیم که تمام این آمارها بر اساس آمار اخذ شده از سامانه ثبت مسافر می باشد.
🔹در ادامه مدیران عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته به بیان نقطه نظرات خود در خصوص خدمات هرچه بهتر به مسافرین پرداختند.
 
 
تعداد بازدید: 82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal