۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/04/02 همزمان با روز ملی اصناف صورت پذیرفت؛
همزمان با روز ملی اصناف صورت پذیرفت؛
🔸در ابتدای این میز خدمت و دیدار چهره به چهره کسبه با مسئولین ، بازاریان حاضر در این نشست به بیان مهمترین مسائل و دغدغه‌های خود پرداخته و مشکلات خود را بیان نمودند .
🔸فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه پس از شنیدن دغدغه‌ها و درد دل بازاریان گفت: اصناف از جایگاه ویژه ای برخوردارند و بخش عظیمی از اقتصاد کشور مربوط به اصناف است که باید به آنها توجه ویژه ای شود .
🔸مهندس روشن اظهار نمود : در راستای حل و فصل مشکلات جلسه و نشستی با یکایک اتحادیه ها و با حضور مدیران شهرستان باید برگزار گردد و ریز مشکلات اتحادیه‌ها مورد نقد و بررسی قرار گیرد .
🔸وی با بیان این مطلب افزود : باید ارتباط و مشارکت کسبه با مسئولین بیشتر شود تا دغدغه ها و مسائل و مشکلات موجود در بازار برای مردم کمتر شود .
🔸فرماندار فردوس گفت : جراحی اقتصادی که دولت انجام داد نفع آن برای مردم است و اکنون باید تامین کالا و دسترسی آسان آن برای مردم همچون گذشته صورت پذیرد .
🔸مهندس روشن ضمن اشاره بر ضروری شمردن آموزش های لازم به تیم های بازرسی توسط اداره تعزیرات و اداره صمت تاکید نمود : بازرسی ها باید تنظیم و منظم انجام شده که تیم های بازرسی در شرایط زمان بندی مشخص بازرسی را انجام دهند و به دنبال مچ گیری از کسبه نباشند .
🔸در ادامه مدیران حاضر در این میز خدمت به بیان راهکارها و حل مشکلات مطرح شده از سوی بازاریان و کسبه پرداختند .
 
 
 
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal