۱۴۰۰ دوشنبه ۵ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/06/23 برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان درمیان
برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان درمیان
🗓 دوشنبه 22 شهریور 1400
برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان درمیان

این جلسه با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه شهرستان، معاون سیاسی فرمانداری، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین شهرستان درمیان در محل سالن جلسات فرمانداری درمیان برگزار شد.

فرماندار شهرستان درمیان ضمن تشکر از فعالیت های ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست. وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه مهم و دینی هستند که بدون نیاز به ابلاغ و حکم بعنوان یک وظیفه همگانی مطرح هستند و هرکس در هر جایگاهی باید این وظیفه را با رعایت شرایط و به نحو شایسته به انجام برساند.

حسینعلی بخشی در ادامه گفت: تنها عضویت در ستاد امر به معروف و نهی از منکر کافی نیست بلکه ترویج، توسعه و عمل به این فریضه باید در دستور کار همگان باشد و کسانی که اقدام به امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند باید خود الگو در این فریضه باشند.

حجت‌الاسلام خزاعی امام جمعه شهرستان درمیان نیز در این جلسه به ذکر مصادیق معروف و منکر پرداخت و با بیان اینکه گره گشایی از کار مردم یک نوع معروف است افزود: تسهیل در صدور مجوز ها و راهنمایی مراجعین از بهترین معروف هاست. در مقابل کم کاری، رفت آمد با ماشین دولتی و روزمرگی از مصداق های منکر در سیستم اداری می باشد وی از مسئولین ادارات خواست با سر لوحه قرار دادن منشور اداره و سخنان ائمه اطهار علیهم السلام، بزرگان و حضور در میان مردم باعث دلگرمی و حل مشکلات مردم و پویایی مجموعه شوند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان
 
 
تعداد بازدید: 137
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal