۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/04/29 با همت خیرین نیک اندیش شهرستان قائنات یک دستگاه لنز چشم به مبلغ 600 میلیون تومان خریداری شده است
با همت خیرین نیک اندیش شهرستان قائنات یک دستگاه لنز چشم به مبلغ 600 میلیون تومان خریداری شده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قائنات؛ با حضور مهندس کریمی فرماندار، امام جمعه قائن و جمعی از مسئولین و خیرین، آئین رونمایی از دستگاه لنز چشم در محل مجتمع درمانگاهی امام جواد ( ع ) برگزار گردید.

مهندس کریمی فرماندار قائنات در آئین رونمایی از دستگاه لنز چشم در مجتمع درمانگاهی امام جواد ( ع )، ضمن سپاس و قدردانی از خیرین نیک اندیش شهرستان، اظهار داشت: با همت خیرین نیک اندیش شهرستان قائنات یک دستگاه لنز چشم به مبلغ 600 میلیون تومان برای این درمانگاه خریداری شده است.

فرماندابر در ادامه، بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان بالغ بر 120 هزار نفر جمعیت دارد و دارای 173 روستا می باشد؛ که نیازمند به این هستیم یکسری تجهیزات پزشکی مورد نیاز شهروندان را در شهرستان قائنات ایجاد نماییم. بطوریکه ماهیانه بیش از 30 نفر برای دریافت خدمات پزشکی مختلف می بایست به مرکز استان مراجعه نمایند. لذا تمام تلاش مسئولین و خیرین براین است که اینگونه خدمات را در شهرستان ایجاد نموده تا قسمتی از مشکلات بیماران را مرتفع نمایند.

 
 
 
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal