۱۴۰۰ شنبه ۲ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/04/29 تأکید فرماندار شهرستان سربیشه بر تشدید نظارت‌ها در حوزه آرد و نان
تأکید فرماندار شهرستان سربیشه بر تشدید نظارت‌ها در حوزه آرد و نان
تأکید فرماندار شهرستان سربیشه بر تشدید نظارت‌ها در حوزه آرد و نان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهرستان سربیشه، در جلسه کمیته آرد و نان، آخرین وضعیت تولید و عرضه این اقلام بررسی شد.
 محمدی فرماندار شهرستان سربیشه با اشاره به برخی نارضایتی‌های عمومی، شفافیت برنامه و ساعت کاری و نظارت بر رعایت آن توسط واحدهای نانوایی و جلوگیری از عرضه و خروج آرد و نان از شبکه توزیع رسمی با استفاده از تمامی ظرفیت دستگاه‌ها و ناظران مستقل و در نهایت برخورد قاطع با متخلفان  را ضروری دانست. 
 ملائی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه نیز با اشاره به برخی اقدامات انجام‌شده از قبیل جذب کامل سهمیه آرد شهرستان، گشت‌های نظارتی مستقل و مشترک کمیته نظارت آرد و نان شامل نمایندگان فرمانداری، ناحیه مقاومت بسیج، شبکه بهداشت و درمان و اتحادیه نانوایان و ساماندهی ساعت کاری و تعطیلی نانوایان در مراکز بخش‌ها، از تشکیل 3 پرونده تخلف در چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد و افزود علاوه بر این، با موارد تخلف از برنامه کاری و تعطیلی خارج از برنامه واحدها برخورد و سهمیه این واحدها کسر و جابه‌جا شده است.
تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal