۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
1400/03/20 نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها از وعده های غیر قابل تحقق بپرهیزند.
نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها از وعده های غیر قابل تحقق بپرهیزند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، نشست هماهنگی تبلیغات انتخابات ویژه نامزدهای شورای اسلامی شهرهای سرایان،آیسک و سه قلعه برگزار شد.

فرماندار سرایان با اشاره به شعار سال 1400 "تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها" برگزاری باشکوه انتخابات را به نوعی رونق تولید در عرصه ی سیاسی دانست و گفت: با اعلام نامزدی شوراهای شهر و روستا و در ادامه ی آن حضور آحاد مردم در پای صندوق های رأی در 28 خردادماه شاهد رونق تولید در عرصه ی سیاسی کشور خواهیم بود.

وی با تأکید به آمادگی فرمانداری و تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری انتخابات 1400 در شهرستان از نامزدهای شوراهای شهر و روستا خواست تا با مد نظر قرار دادن قوانین و مقررات از شروع تبلیغات تا پایان انتخابات، ستاد انتخابات شهرستان را برای برگزاری انتخاباتی سالم یاری کنند.

رسولی مقدم در ادامه به نامزدهای شوراهای شهر و روستا تاکید کرد از وعده دادن های احساسی و غیرقابل تحقق بپرهیزند و در هر شرایطی احساسات خود و هواداران خود را کنترل و مدیریت کنند.

وی خاطرنشان کرد : پایان انتخابات، فارغ از هر نتیجه ای روز پیروزی همه نامزدها خواهد بود،در صورتی که بر هوای نفسانی و احساسات مثبت و منفی خود غلبه کنند و با شهروندان و مردم صادق باشند.

فرماندار سرایان همه نامزدها را ملزم به رعایت شیوه نامه بهداشتی دانست و افزود: از زمان شروع تبلیغات انتخاباتی تمامی نامزدهای شوراها موظفندضمن در نظر گرفتن سلامت جسمی تک تک افراد جامعه ،ستاد انتخاباتی خود را نیز توصیه به رعایت دستورالعملهای بهداشتی کنند.

رسولی مقدم در آستانه دهه کرامت، ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و حضرت امام رضا علیه السلام را تبریک و تهنیت گفت و ضمن بیان ویژگی رأفت و کرامت این دو بزرگوار معصوم، مقارن شدن این ایام با برکت با ایام برگزاری انتخابات 1400 را بهترین فرصت برای درس گرفتن و سرمشق قرار دادن زندگی این بزرگواران عنوان نمود و افزود: نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا در این فضای رقابتی به گونه ای رفتار کنند که بعد از پایان انتخابات در برابر مردم سربلند و پیروزمند باشند.

 
 
تعداد بازدید: 276
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal