۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
1399/08/08 رزمایش خودحفاظتی در بشرویه برگزار می شود
رزمایش خودحفاظتی در بشرویه برگزار می شود
مهندس مجید کیال معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بشرویه در جلسه هماهنگی رزمایش کشوری خود حفاظتی ادارات گفت: برای حفظ انسجام سازمانی و آمادگی عمومی در ادارات رزمایش سراسری خود حفاظتی و خودامنیتی در تمامی دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.
وی افزود: برای اجرای درست این رزمایش نیاز است تا در ادارات نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم و نیروهای خود را مدیریت و سازماندهی کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بشرویه گفت: این رزمایش با هدف حفظ انسجام سازمانی، فعالیت‌های جمعی، ایجاد روزافزون آمادگی عمومی و حفظ توسعه و تعمیق امنیت پایدار اجرا می‌شود.
وی افزود: این رزمایش در شهرستان بشرویه همزمان با سایر نقاط کشور در ساعت 12:30 روز یکشنبه 11 آبان ماه برگزارخواهد شد.
سرهنگ حسنی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بشرویه در جلسه هماهنگی رزمایش کشوری خودحفاظتی ادارات گفت: خوشبختانه در شهرستان بشرویه از سطح امنیت خوبی برخوردار هستیم اما آمادگی را باید داشته باشیم که درصورت حمله احتمالی دشمن دچار مشکل نشویم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بشرویه در این جلسه تمام نکات آموزشی را برای مدیران و مسئولان حراست ادارات شهرستان بیان کرد.
 
 
 
 

 
تعداد بازدید: 610
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal