۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/07/23 جلسه انجمن کتابخانه‌های شهرستان
جلسه انجمن کتابخانه‌های شهرستان
جلسه انجمن کتابخانه‌های شهرستان با حضور فرماندار شهرستان فردوس برگزار گردید .

🔸فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های شهرستان فردوس با اشاره به اینکه کتاب و کتابخوانی ابزار توسعه فرهنگ است، عنوان کرد: مبارزه با آسیب های اجتماعی محقق نخواهد شد مگر اینکه راه‌های گسترش آسیب ها مسدود شود و کتابخانه های عمومی یکی از این سدهاست که می تواند با ترویج فرهنگ کتابخوانی و تاثیر مستقیمی که بر افزایش آگاهی اجتماعی و توسعه فرهنگی جامعه دارد مانعی جدی بر افزایش آسیب های اجتماعی شود.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ در جلسه انجمن کتابخانه ها ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته تصمیماتی در راستای توسعه کتابخوانی اتخاذ گردید.

🔺 طرح پیشنهادی"با اهدای کتب بازیافتی، کتابخانه مدرسه ام را می سازم" اداره آموزش و پرورش از طریق مدارس به والدین اطلاع رسانی کرده و دانش آموزان کاغذهای باطله و کتب بازیافتی را به مدرسه اهدا و مدارس از محل فروش آن در جهت تامین منابع کتابخانه هزینه خواهند کرد.

🔺همچنین اداره کتابخانه ها با همکاری اداره آموزش و پرورش با تولید محتوای مناسب از فضای برنامه "شاد" بمنظور ترویج کتابخوانی استفاده خواهد نمود.

🔺با تعیین حق عضویت کتابخانه مرکز شهرستان در سال جاری، اعضای کتابخانه فردوس   با کارت عضویت خود می توانند از کلیه کتابخانه های کشور کتاب امانت بگیرند.
 
🔺 برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی نیز با تاکید بر رعایت دستورالعملهای بهداشتی و استفاده از ظرفیتهای فضای مجازی مصوب گردید.
 
تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal