۱۳۹۹ يکشنبه ۴ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/07/07 روز جهانی گردشگری
روز جهانی گردشگری
🔰متن پیام مهندس حلاج مقدم به این شرح است:

🔸امروزه صنعت گردشگری، یکی از مهمترین مؤلفه های اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی محسوب می شود و از آن جایی که همزمان با ورود هر گردشگر به یک منطقه، تعدادی از مشاغل به جهت رفع نیازهای وی فعال می شوند، این صنعت، بهترین منبع تولید درآمد با ایجاد فرصت های شغلی مناسب و متعدد برای کشورهای دنیاست.

🔸اهمیت صنعت گردشگری در ایجاد اشتغال و درآمد، متنوع سازی اقتصاد، افزایش مشارکت اجتماعی و استفاده از منابع محلی است و بخـشی از مـشکلات توسعه نیافتگی روستایی نیز به فقدان این صنعت بر می گـردد.

🔸با توجه به فرصت های فرهنگی، تاریخی و طبیعی شهرستان فردوس از جمله ثبت جهانی مجموعه قنوات بلده، آثار تاریخی شهر تاریخی تون و جاذبه های کویری و آب درمانی و مناطق و روستاهای هدف گردشگری و اهمیت اقتصاد گردشگری،  بهره‌مندی هرچه بیشتر از فرصتهایی که برای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مهیا می باشد، ضروری است.

🔸اینجانب با تبریک روز جهانی گردشگری و عرض خداقوت به تمامی دست اندرکاران گردشگری به ویژه فعالان این عرصه در شهرستان فردوس ازخداوند منان سرافرازی و موفقیت هموطنان عزتمند و سربلندی ایران عزیز را خواستارم.

✍حمید حلاج مقدم
فرماندار شهرستان فردوس
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal