۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/04/10 دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار درمیان
دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار درمیان
🗓 دوشنبه 1399/04/09

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با فرماندار درمیان

در این دیدار خانم حمیدی از آمادگی مجموعه کانون پرورش فکری برای گسترش خدمات بویژه در زمینه اعزام کتابخانه های سیار جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و فعالیت های فرهنگی خبر داد و گفت: در راستای اجرای طرح کشوری پیک امید مجازی (امداد فرهنگی) با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری توسط تیم های اعزامی سیار در روستاهای محروم تلاش می کنیم تا در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی به کودکان و نوجوانان این مناطق خدمات رسانی کنیم.
حسینعلی بخشی فرماندار درمیان هم در این دیدار با تشکر از اقدامات کانون پرورش فکری در شهرستان کمتر برخوردار درمیان برای کودکان و نوجوانان مستعد، ضرورت توسعه و تقویت اینگونه اقدامات با توجه به شکل گرفتن شخصیت فردی در سنین کودکی و انس گرفتن این قشر آینده ساز با مفاهیم فرهنگی و اجتماعی نظیر کتابخوانی و ... را بسیار حائز اهمیت دانست.
وی همچنین افزود: پیگیری برای تکمیل کتابخانه عمومی شهر قهستان در جهت تقویت فرهنگ کتابخوانی و افزایش دسترسی علاقمندان به کتاب، فعالیت ها و موضوعات فرهنگی اقشار مختلف خصوصا" کودکان و نوجوانان با استفاده از ظرفیت بنیاد علوی در دستور کار فرمانداری شهرستان قرار دارد.
 
 
تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal