۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/11/24 شورای ترافیک شهرستان سرایان
شورای ترافیک شهرستان سرایان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان ؛ جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سرایان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن قدردانی از حضور باشکوه و کم نظیر مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان در برنامه های گرامیداشت دهه ی فجر و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ابراز داشت: در تمام این روزها یاد سردار رشید اسلام سپهبد سلیمانی نیز گرامی داشته شد.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان و رییس هیئت اجرایی انتخابات با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ی ترافیک ابراز داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات و لزوم آماده بودن همه زیر ساخت ها برای برپایی این مهم، باید تمامی اقدامات عمرانی و حفاری ها حتما با هماهنگی فرمانداری انجام پذیرد.

وی با تاکید بر فرهنگ سازی در زمینه ی رانندگی صحیح و ترافیک تصریح کرد: ایجاد سرعتگیر باید گام آخر برای کنترل سرعت باشد و پیش از آن می بایست اقدامات فرهنگی و آموزشی و همچنین نصب تابلو و علائم هشدار دهنده صورت پذیرد ودر آخرین مرحله در صورت نیاز درخواست اجرای سرعت شود.

در این جلسه مقرر شد:  به منظور جلوگیری از مخاطرات جاده ای  محور سه قلعه – بیرجند ناشی از برخورد با خودروهای عبوری با شتر مقرر شد با حفاری کانال در حاشیه جاده در هر سال به طول 40 کیلومتر انجام و گزارش پیشرفت کار توسط اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای در جلسه شورای ترافیک ارائه شود.

استفاده از تکنولوژی در مدیریت ترافیک و عبور و مرور و همچنین سایر کاربردها در دستور کار شورا ی هماهنگی ترافیک شهرستان قرار گرفت به نحوی که مصوب شد : شهرداری سرایان با تامین اعتبار 60 درصد اعتبار وشهرداری های سه قلعه و آیسک با تامین 70 درصد اعتبار نسبت به نصب دوربین اقدام نمایند .بدهی است باقیمانده اعتبار لازم با همکاری اصناف و بخش خصوصی تامین خواهد شد.

 
 
 
 
تعداد بازدید: 505
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal