۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1395/11/27 باید از توان و تخصص جامعه ایثارگری در سطوح مدیریتی استفاده شود
باید از توان و تخصص جامعه ایثارگری در سطوح مدیریتی استفاده شود
استاندار خراسان جنوبی که در جلسه شورای مشورتی ایثارگران استان سخن می گفت، با بیان این مطلب ، افزود: مسئولین ذیربط نسبت به احصاء آمار جامعه ایثارگری واجد شرایط که می توانند در سطوح مدیریتی ارائه خدمت نمایند اقدام کنند، چرا که باید از توان و تخصص جامعه ایثارگری در سطوح مدیریتی استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، سید علی اکبر پرویزی ضمن تاکید بر ایثارگری و از خودگذشتگی جامعه ایثارگری گفت: در این بین، رزمندگان به عنوان کسانی که پایاپای جانبازان، آزادگان و شهداء برای حفظ کیان ایران اسلامی تلاش کردند، اما کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.
استاندار خراسان جنوبی، با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید به جامعه ایثارگری گفت: در لایحه بودجه سال1396 و نیز برنامه ششم توسعه، توجه به رزمندگان و برخورداری آنان از برخی امتیازات مادی و معنوی مورد تأکید و توجه قرار گرفته است که امیدواریم با عملیاتی شدن آنها ، بتوان در جهت کمک به جامعه عزیز رزمندگان نیز اقدامات جدی تری صورت داد.
وی با بیان اینکه اشتغال جامعه ایثارگری به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین نظام مورد توجه است، گفت: در بودجه سال آینده کل کشور فرصت های خوبی برای اشتغال ایثارگران پیش بینی شده؛ این در حالیست که با اقداماتی که در استان صورت گرفته، دستگاه های اجرایی مکلفند در استخدام نیرو، سهمیه ایثارگری را به دقت رعایت نمایند.
نماینده عالی دولت در استان، خاطر نشان ساخت: آماده کمک و مساعدت لازم از طریق ارائه تسهیلات ارزان قیمت به ایثارگران فعال حوزه اقتصادی در زمینه های تولیدی، عمرانی و خدماتی هستیم، چرا که با توسعه فرهنگ کارآفرینی می توان علاوه بر ایجاد اشتغال در راستای توسعه فضای شغلی نیز گام برداشت.
پرویزی، خاطر نشان ساخت: در دوسال اخیر، بالغ بر 2400 میلیارد تومان از بدهی ایثارگران که در سنوات قبل از دولت یازدهم باقی مانده بود پرداخت شده است، این در حالیست که تلاش خواهیم کرد در استان خراسان جنوبی نیز بدهی باقی مانده به ایثارگران در اسرع وقت پرداخت گردد.
 
تعداد بازدید: 136
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal