۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/07/15 خراسان جنوبي از استان‌هاي در مسير توسعه است
خراسان جنوبي از استان‌هاي در مسير توسعه است
معاون اول رئيس جمهوري با بيان اينكه روستاييان و عشاير ذخاير ارزشمند كشور هستند گفت: يكي از نقاط درخشان كارنامه نظام جمهوري اسلامي بعد از پيروزي انقلاب ، خدمات‌رساني به روستاييان و عشاير است.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، اسحاق جهانگيري در بدو ورود به فرودگاه بين‌المللي شهيد كاوه بيرجند در جمع خبرنگاران افزود: خراسان جنوبي يكي از استان‌هاي در مسير توسعه است و با توجه به اينكه مرز مشترك با افغانستان دارد مي‌توانيم از اين طريق تعاملات خود را با اين كشور افزايش دهيم.

وي اظهار داشت: استفاده از اين ظرفيت براي توسعه تجارت خارجي و تعاملات با كشور همسايه در برنامه قرار دارد.

معاون اول رئيس جمهوري گفت: از آنجايي كه خراسان جنوبي در مسير توسعه خط ريلي چابهار به مشهد قرار دارد در آينده اين توسعه تسريع مي‌يابد و اين خط ريلي به تبادلات بين‌المللي كمك خواهد كرد.

وي با اشاره به همايش ملي روز روستا و عشاير يادآور شد: اين همايش براي نخستين بار به غير از پايتخت در خراسان جنوبي برگزار مي‌شود.

معاون اول رئيس جمهوري روز دوشنبه براي شركت در همايش ملي روز روستا و عشاير و افتتاح چند طرح عمراني وارد بيرجند مركز استان خراسان جنوبي شد.

اسحاق جهانگيري بدو ورود به فرودگاه بين‌المللي شهيد كاوه بيرجند از سوي استاندار خراسان جنوبي و مسئولان استان مورد استقبال قرار گرفت.

معاون اول رئيس جمهوري در اين سفر به همراه شماري از وزيران و مسئولان كشوري در ششمين همايش ملي روز روستا و عشاير كه امسال نخستين بار در استاني غير از پايتخت برگزار مي‌شود، شركت و سخنراني مي‌كند.

وزراي جهاد كشاورزي، ورزش و جوانان، نيرو و تعاون، كار و رفاه اجتماعي و روساي كميته امداد امام خميني (ره) و بنياد مسكن انقلاب اسلامي به همراه جمعي از معاونان وزرا و مسئولان كشوري با معاون اول رئيس جمهوري به استان خراسان جنوبي آمدند و با حضور آنان در مناطق مختلف استان برخي طرح هاي عمراني و زيرساختي افتتاح يا كلنگ‌زني مي‌شود.

جهانگيري با سفر به بخش درح شهرستان مرزي سربيشه همزمان با 15 مهر روز روستا و عشاير با مردم اين منطقه ديدار مي‌كند.

بازديد از طرح آبرساني به بيرجند و نمايشگاه دستاوردهاي دولت تدبير و اميد در بخش روستايي و عشايري از ديگر برنامه‌هاي جهانگيري در اين سفر يك روزه است.
تعداد بازدید: 211
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal