۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/02/30 باند دوم محور اسديه ـ بيرجند افتتاح شد
باند دوم محور اسديه ـ بيرجند افتتاح شد
عصر امروز ، باند دوم محور اسديه ـ بيرجند به طول 16 كيلومتر با حضور نبيان معاون وزير راه و شهر سازي و رئيس سازمان ملي زمين و مسكن‌ ، معاون توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني افتتاح شد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، عمليات اجرايي اين طرح از سال 92 آغاز شده و با اعتبار 30 ميليار تومان به اتمام رسيد؛ احداث 38 پل احداثي، 10 پل تعريضي و اجراي دور برگردن‌هاي لازم از مشخصات فني اين پروژه است كه اعتبار آن از محل اعتبارات ملي تامين شده و در فاز دوم دو بانده كردن اين محور تا منصورآباد نيز مدنظر قرار دارد.
گفتني است ؛ تابلو و تجهيزات ايمني لازم در اين محور نصب شده كه با بهره برداري از آن بيش از 53 هزار نفر از مزاياي آن بهره‌مند شدند.
برپايه اين گزارش ؛ همزمان با سفر وزير راه و شهرسازي به استان 17 كيلومتر از باندهاي دوم جاده ترانزيتي نهبندان - شوسف و سربيشه نيز بهره‌برداري شد كه براي اجراي اين پروژه 34 ميليارد تومان اعتبار هزينه شده است.
اين گزارش حاكيست؛ همچنين دوبانده سازي 17 كيلومتر ديگر از اين محور با اعتبار 61 ميليارد تومان آغاز شد و عمليات خاك‌ريزي اين مسير تا تيرماه امسال و آسفالت و دوبانده كردن تا سه سال آينده انجام خواهد شد.
تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal