۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۷ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/11/21 6 طرح عمراني در شهرستان بشرويه به بهره برداري رسيد
6 طرح عمراني در شهرستان بشرويه به بهره برداري رسيد
6 طرح عمراني و زيربنايي همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي صبح امروز با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي و جمعي از مسئولين استاني و شهرستاني در بشرويه به بهره برداري رسيد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، طرح تجهيز و نوسازي اراضي، تصفيه خانه فاضلاب بيمارستان شفا، مدرسه خيرساز سالار صادقي، بوستان گلشن فجر خليج فارس، پرورش شتر مرغ توام و پروژه راه ارسك از مهمترين پروژه هايي بود كه امروز به بهره برداري رسيد.
اين گزارش حاكيست؛ طرح پرورش شترمرغ توام با يك ميليارد و 900ميليون تومان اعتبار و 20 نفر اشتغال است كه تسهيلات آن با نرخ سود 6 درصد از محل صندوق توسعه ملي و عامليت بانك كشاورزي پرداخت شده است.
گفتني است ؛ در پروژه بوستان گلشن فجر با 11 هزار متر مربع مساحت، 11 ميليارد ريال از محل اعتبارات داخلي شهرداري بشرويه هزينه شده است.
برپايه اين گزارش ؛ در پروژه راه ارسك يك ميليارد و 200 ميليون تومان اعتبار براي سه كيلومتر راه به صورت تفاهم نامه مشترك بين دستگاه اجرايي و خيرين هزينه شده كه عمليات زيرسازي توسط هيات امناي امام زاده ده كرم و 120 تن قير رايگان و ماشين آلات توسط راهداري تامين شده است .
شايان ذكر است ؛ تصفيه خانه فاضلاب بيمارستان شفا با 410 ميليون تومان اعتبار از محل اعتبارات طرح تحول سلامت و مدرسه خيرساز سالار صادقي با 750 متر ساختمان و هزار و 500 متر مربع مساحت با اعتبار 1.2 ميليارد تومان ، با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري خراسان جنوبي به بهره برداري رسيد.
اين گزارش حاكيست؛ طرح توسعه و تجهيز اراضي با تسطيح و يكپارچه سازي 28 هكتار و سه هزار و 182 متر شبكه انتقال آب اجرا شده كه در اين پروژه 400 ميليون تومان از محل دولتي و آورده كشاورزان هزينه شده است.
 
 
تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal