۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل روابط عمومی اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1397/09/10 استانداري خراسان جنوبي عنوان بيشترين ميزان رضايتمندي در سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات را كسب كرد
استانداري خراسان جنوبي عنوان بيشترين ميزان رضايتمندي در سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات را كسب كرد
استانداري خراسان جنوبي عنوان بيشترين ميزان رضايتمندي مردم از پاسخ ها در سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات در بين استانداري هاي سراسر كشور را كسب كرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي و بر اساس اعلام كميسيون انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات، با توجه به ارزيابي انجام شده در بين استانداري هاي سراسر كشور،خراسان جنوبي جزو سه استان برتر كشور در ميزان رضايتمندي مراجعين سامانه از پاسخ هاي دريافت شده مي باشد.
اين گزارش حاكيست؛ عملكرد وزارتخانه ها، استانداري ها و ساير دستگاه هاي اجرايي در سامانه مذكور، به صورت دوره اي از سوي كميسيون انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات كه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي فعاليت مي نمايد، ارزيابي وآمار مقايسه اي آن از طريق رسانه ها منتشر مي گردد كه بر اين اساس، خراسان جنوبي با پاسخگويي كامل درخواست هاي ثبت شده، بيشترين ميزان رضايتمندي مراجعين سامانه از پاسخ ها را در بين 31 استانداري به خود اختصاص داده است.
برپايه اين گزارش، دبيرخانه استاني سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات، در اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي مستقر مي باشد و مردم مي توانند درخواست ها، سوالات و شكايات خود را با مراجعه به سامانه به آدرس foia.iran.gov.ir ثبت و پيگيري نمايند.
تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal