۱۳۹۸ پنج شنبه ۲ آبان
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل روابط عمومی اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1397/09/10 مصاحبه استاندار جديد خراسان جنوبي با رسانه ملي(شبكه خاوران)
مصاحبه استاندار جديد خراسان جنوبي با رسانه ملي(شبكه خاوران)
استاندار خراسان جنوبي در اولين مصاحبه تلويزيوني با شبكه استاني خاوران، گفت: استان خراسان جنوبي داراي ظرفيت ها و توانمندي هاي بسيار خوبي در حوزه هاي معدن ، كشاورزي و گردشگري است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمد صادق معتمديان ، با بيان اينكه اميد است با همكاري و همراهي تمامي متوليان و مسئولين استاني و بخش خصوصي در راستاي شكوفا كردن استعدادهاي اقتصادي منطقه و استان بتوان گام هاي اساسي برداشت، ادامه داد: خراسان جنوبي برغم وجود برخي محروميت ها و عقب ماندگي در برخي شاخص هاي توسعه ، داراي پتانسيل هاي بي نظيري است كه بايد شكوفا شوند.
مقام عالي دولت در استان، مرز مشترك با كشور افغانستان را از ديگر مزيت هاي خراسان جنوبي دانست و ادامه داد: خراسان جنوبي علاوه بر مباحث مذكور در حوزه هاي گمركات، بازارچه هاي مرزي و نيز منطقه ويژه اقتصادي داراي ظرفيت هاي بسيار خوبي است.
معتمديان، به برگزاري كنگره 2 هزار شهيد استان در آينده اي نزديك در استان خبر داد و افزود: مقارن شدن حضور در استان با برگزاري كنگره 2 هزار شهيد استان كه خود رويدادي بزرگ و حائز اهميت است، افتخاري است كه بايد آن را ارج نهاد.
وي در پايان ضمن تقدير از حسن اعتماد رئيس جمهوري و هيات دولت ، گفت: اميد است بتوان با همراهي تمامي نخبگان، مسئولين و مردم شريف و نجيب استان خراسان جنوبي در خصوص رشد ، توسعه و آباداني استان خراسان جنوبي اقدامات و تلاش هاي ارزنده اي داشته باشيم.
گفتني است، محمدصادق معتمديان استاندار جديد خراسان جنوبي، متولد 1349 كرمانشاه، داراي مدرك كارشناسي اقتصاد و كارشناس ارشد مديريت، مدرس دانشگاه و كارشناس و پژوهشگر مسائل قومي، منطقه اي و توسعه اي مي باشد؛ عضويت در شوراي توسعه و امنيت پايدار شرق و غرب كشور، رياست شوراي سياست گذاري موسسات آموزشي پژوهشي در شمال غرب كشور، خدمت در استان هاي آذربايجان غربي، كرمانشاه و ايلام در سطح مديركل و معاون دستگاه هاي اجرايي از سال 1379 تا كنون، خدمت در ستاد دستگاه هاي اجرايي در تهران تا سطح مديركل از مهمترين سوابق اجرايي معتمديان مي‌باشد.
محمدصادق معتمديان در جلسه هيأت دولت در تاريخ 7 آذرماه، با رأي هيأت وزيران به عنوان استاندار خراسان جنوبي تعيين شده است و مراسم معارفه وي دوشنبه 11 آذرماه در مركز استان برگزار خواهدشد.
تعداد بازدید: 60
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal