۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل روابط عمومی اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1397/08/01 شاهد ثبات و آرامش نسبي در بازار هستيم
شاهد ثبات و آرامش نسبي در بازار هستيم
چهارمين جلسه ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور شامگاه دوشنبه 30 مهر ماه به رياست دكتر رحماني فضلي وزير كشور و با حضور اعضاي ستاد، در محل وزارت كشور برگزار شد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ در چهارمين جلسه ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور، وزير كشور بر استمرار رويكرد هايي كه بروز ثبات و آرامش نسبي در بازار را فراهم كرده است تاكيد كرد.
در اين جلسه ستاد، ضمن مرور برخي اقدامات مهم دستگاه ها در هفته اخير از جمله؛ تسويه كل مطالبات كشاورزان گندم كار تا پايان وقت امروز، خدمات ارائه شده براي تأمين ارز مورد نياز زائرين اربعين و اقدامات در حال اجرا براي حذف مقررات اقتصادي معارض و رفع موانع رونق فضاي كسب و كار، مهمترين اخبار و جريان هاي خبري هفته اخير در حوزه اقتصادي مطرح و مورد بررسي و تصميم گيري قرار گرفت.
در چهارمين جلسه ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور، همچنين برخي از كارگروه هاي ستاد، گزارش روند تشكيل جلسات و تدوين دستورالعمل نحوه فعاليت كارگروه ها ارائه شد.
وزير كشور پس از ارائه اين گزارش ها، بر نقش ويژه كارگروه ها در روند فعاليت ستاد تأكيد و خواستار ارتقاء اقدامات كارگروه ها و گزارش مستمر اين اقدامات براي تصميم گيري در ستاد شد.
در اين جلسه، همچنين، روند اجراي مهمترين مصوبات جلسات قبل ستاد از سوي دستگاه هاي عضو بررسي و گزارش اعضاي ستاد در اين خصوص ارائه و مورد جمع بندي و تصميم گيري قرار گرفت.
در چهارمين جلسه ستاد اطلاع رساني و تبليغات اقتصادي كشور، همچنين پيش نويس سياست هاي اطلاع رساني ستاد در 15 بند ارائه شد و پس از بحث و بررسي و اصلاح، كليات آن بتصويب رسيد.
در اين جلسه، همچنين برخي از مهمترين مصاديق عدم رعايت مصالح عمومي و منافع ملي در رسانه ها مورد بررسي قرار گرفت و مقرر شد اين موضوعات در وهله نخست در دبيرخانه ستاد با رويكرد ايجابي و اقناعي و از طريق گفتگو با رسانه ها پيگيري و تذكر لازم داده شود و در موارد خاص بر اساس چارچوب اختيارات ستاد از طريق كارگروه حقوقي و قضائي مورد رسيدگي و پيگيري قانوني در مراجع حقوقي و قضائي قرار گيرد.
در اين جلسه وزير كشور، ضمن تأكيد بر اهميت انعكاس واقعي روند عادي و جاري كشور در همه بخش ها و عرصه ها، بر ضرورت تحليل و تبيين دقيق شرايط اقتصادي و همچنين جلب مشاركت مردم براي استمرار فضاي آرام و پر رونق كسب و كار و مقابله با جريان سازي هاي مخرب رسانه هاي معاند تأكيد كرد.
دكتر رحماني فضلي رئيس ستاد اطلاع رساني وتبليغات اقتصادي كشور در پايان اين جلسه از برگزاري نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه، مديران رسانه ها و فعالان احزاب و تشكل هاي سياسي در آينده نزديك براي تبيين سياست ها و روند فعاليت هاي ستاد خبر داد.
تعداد بازدید: 9
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal