۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل روابط عمومی اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1397/07/09 اطلاع رساني سريع و صحيح ، بستر شايعه را از بين مي برد
اطلاع رساني سريع و صحيح ، بستر شايعه را از بين مي برد
سرپرست اداره كل روابط عمومي استانداري در گردهمايي مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان عنوان كرد: در شرايط كنوني كه كشور با جنگ تمام عيار اقتصادي و در كنار آن جنگ رواني و رسانه اي روبرو است، اطلاع رساني درست و به موقع، فرصت شايعه سازي را از رسانه هاي معاند گرفته و اطلاع رساني در بستر مناسب و صحيح شكل مي گيرد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، عباسعلي ملكي، با اشاره به اين‌كه درآستانه 40 سالگي انقلاب اسلامي هستيم و غول‌هاي رسانه‌اي براي تخريب ايران كمر همت بسته‌اند،يادآور شد: در شرايط كنوني، نقش روابط عمومي دستگاه‌ها بسيار حساس و كليدي است و بايستي با استفاده حداكثري از ظرفيت رسانه و تعامل تنگاتنگ با رسانه ها، به تبيين دستاوردهاي دولت و 40 ساله نظام مقدس جمهوري اسلامي براي مردم بپردازند تا مردم از اين خدمات مطلع شوند.
ملكي با بيان اينكه به استناد مصوبه هيأت وزيران، مي بايست 2 در هزار اعتبارات جاري دستگاه هاي اجرايي براي فعاليت هاي روابط عمومي و اطلاع رساني درنظرگرفته شود، تصريح كرد: با اختصاص اين اعتبارات، فعاليت روابط عمومي ها تسهيل مي شود و مديران، بايستي در تخصيص آن جدي تر وارد عمل شوند.
وي، با اشاره به نقص نوع نگاه كنوني به روابط عمومي در دستگاه‌هاي اجرايي، افزود: بايد با توجه به نقش و جايگاه مهم روابط عمومي در ادارات به آن نگاه بهتري صورت گيرد و ساختار و جايگاه آن تقويت گردد.
وي، به تشكيل شوراي هماهنگي روابط عمومي‌ها به صورت ساختارمند اشاره كرد و افزود: برنامه هاي مربوط به روابط عمومي ها در اين شورا به صورت جدي تر پيگيري خواهدشد.
ملكي، ضمن اشاره به اقدامات مؤثر اخير در استان در حوزه توانمندسازي و ارتقاء جايگاه روابط عمومي ها، برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي موردنياز روابط عمومي ها در دستگاه هاي اجرايي را موردتاكيد قرار داد و يادآور شد: روابط عمومي، نيازمند آموزش مستمر و به روز در حوزه هاي مختلف است.
سرپرست اداره كل روابط عمومي استانداري، با بيان اينكه سرمايه گذاري آموزشي براي روابط عمومي در كوتاه مدت برگشت پذير است، افزود: پس از احصاي دوره هاي آموزشي تخصصي گذرانده شده و نيز نيازسنجي آموزشي از دستگاه هاي اجرايي سطح استان، دوره ها و كارگاه هاي آموزشي تخصصي با هدف توانمندسازي و تقويت كارايي و بهبود جايگاه روابط عمومي، برگزار خواهد شد.
وي، همدلي را ركن اساسي در انجام امور دانست و اظهار كرد: مسير طي شده براي ارتقاي جايگاه روابط عمومي را با سرعت بيشتر به پيش خواهيم برد و براي موفقيت در اين مسير، از نظرات، ايده ها و همراهي و همكاري صاحبنظران و فعالين حوزه روابط عمومي و رسانه بهره مي گيريم.
اين گزارش حاكيست؛ گردهمايي مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان، ظهر امروز با حضور سرپرست اداره كل روابط عمومي استانداري و به ميزباني اداره كل بيمه سلامت استان برگزار شد.
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal