۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت اداره کل روابط عمومی اداره کل روابط عمومی
صفحه اصلی
1397/07/09 بايد به نقش و جايگاه روابط عمومي ها بيشتر اهميت داده شود
بايد به نقش و جايگاه روابط عمومي ها بيشتر اهميت داده شود
 مديركل بيمه سلامت استان در گردهمايي مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان كه به ميزباني اين اداره كل، ظهر امروز در محل بيمه سلامت برگزار شده بود، اظهار كرد: گردهمايي مسئولان روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي از درخواست هاي اداره كل بيمه سلامت بود.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، علي اربابي با اشاره به اهميت روابط عمومي ها در ادارات، افزود: متاسفانه روابط عمومي در ادارات جايگاه خوبي ندارد كه بايد به نقش آن بيشتر اهميت داده شود. وي بيان كرد: در چارت سازماني، روابط عمومي زيرمحموعه مديريت است و اين امر بيانگر اهميت و حساسيت جايگاه واقعي آن است كه بايد درجهت ارتقاء آن تلاش شود.
وي ادامه داد: يكي از وظايف روابط عمومي ارائه نظرات جامعه به مدير و سياست گذاري و برنامه ريزي در جهت اين است كه چه اقدام پيشگيرانه يا به موقعي جهت اجراي برنامه هاي سازماني انجام دهيم.
مديركل بيمه سلامت استان، با بيان اينكه حداقل چيزي كه بايد مدير به آن ملزم باشد،حضور مدير روابط عمومي در همه جلسات و برنامه هاي سازمان است، ادامه داد: نظر مشورتي روابط عمومي در برنامه ريزي و هدف گذاري برنامه هاي سازمان ياري گر سازمان و تسهيل گر امور خواهد بود.
اربابي در بخش ديگري از سخنانش،با اشاره بر تاثيرگذاربودن روابط عمومي ها در جامعه يادآور شد: روابط عمومي در گرفتن نظرات و نيازهاي مردمي و انعكاس به مديريت نقش ارزنده و مؤثري دارد.
وي، در بخش ديگري از سخنانش، به تشريح وظايف و اقدامات سازمان بيمه سلامت پرداخت و يادآور شد: 85 درصد جمعيتي كه با بيمه سلامت ارتباط دارند وجهي براي بيمه پرداخت نمي كنند؛ بلكه اين هزينه توسط دولت تامين مي شود.
وي، با بيان اينكه 472 هزار و 500 نفر در استان عضو بيمه سلامت هستند، تصريح كرد: بالغ بر 170 ميليارد تومان براي جامعه بيمه شده خود در استان هزينه مي كنيم كه رقم ويژه اي است.
وي افزود: عمده بيمه شدگان ما مربوط به صندوق بيمه روستاييان هستند كه حدود 370 هزار نفر در اين صندوق در استان عضو هستند.
مديركل بيمه سلامت استان با بيان اينكه تامين هزينه هاي درمان از وظايف دولت هاست، يادآور شد: كنترل، نظارت و استفاده بهينه از اين هزينه ها و اطمينان از اينكه اين هزينه به جا و درست استفاده شود، از وظايف بيمه سلامت است و ما توانستيم با برنامه ريزي و هدف گذاري درست، از رشد هزينه هاي مازاد جلوگيري كنيم.
تعداد بازدید: 10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal