۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/03/01 پيشنهادها و شعارهاي انتخاباتي كه قابليت اجرايي دارد از سوي مديران دنبال شوند
پيشنهادها و شعارهاي انتخاباتي كه قابليت اجرايي دارد از سوي مديران دنبال شوند
استاندارخراسان جنوبي كه در نشست هم انديشي معاونين، مشاورين و مديران كل ستادي استانداري با ايشان سخن مي گفت با بيان اين مطلب ، افزود: مديران بايد آندسته از پيشنهادها و شعارهاي انتخاباتي كه از سوي كانديداهاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا و نيز برخي كانديداهاي رياست جمهوري ارائه شده و قابليت اجرايي شدن دارند را دنبال و يا به مركز پيشنهاد كنند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ، سيد علي اكبر پرويزي، با بيان اينكه در اين انتخابات حضور حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي را نه به عنوان يك وظيفه اداري و سياسي كه به عنوان يك امر اعتقادي مورد توجه قرار داديم، افزود: همه بايد با تاسي از منويات رهبر معظم انقلاب اين امر مهم را دنبال كنند چرا كه تقويت پايه هاي نظام و انقلاب اسلامي به اين امر وابسته است.
وي برگزاري انتخابات را كاري بزرگ و حساس برشمرد و خاطر نشان ساخت: از تمام عوامل ، دست اندركاران و كساني كه به صورت مستقيم و غير مستقيم در اين امر دخالت داشته و كمك كردند تقدير و تشكر مي كنم.
مقام عالي دولت در استان، به حضور جوانان در اين انتخابات اشاره كرد و ادامه داد: مسئولين مربوطه بايد خواسته ها و نيازهاي جوانان را در بخش هاي مختلف احصاء و آندسته از مواردي كه در استان قابليت اجرايي شدن دارد را دنبال كنيم.
پرويزي، با بيان اينكه رفع همه مشكلات منوط به در اختيار داشتن پول و اعتبار نيست ادامه داد: بسياري از مشكلات با تعامل بين بخشي و نيز هماهنگي هاي بين دستگاهي در استان قابل مرتفع شدن است.
وي با اشاره به اينكه مردم به هيچ وجه نبايد به دولت و نظام بدبين شده و اعتماد آنها دچار خدشه شود، افزود: اگر به هر دليل اين اتفاق بيافتد هزينه هاي بسيار سنگيني به نظام و انقلاب تحميل خواهد شد و آنچه كه به اين امر دامن مي زند رفتار مديران و اقداماتي است كه آنها در جايگاه هاي مختلف اداري از خود بروز مي دهند.
وي با بيان اينكه اميدواري به نظام بايد هر روز نسبت به قبل تقويت شود يادآورشد: سلامت اداري و جلوگيري از فساد در دستگاه ها بايد به عنوان يك موضوع بسيار مهم و اساسي مورد توجه مديران و دست اندركاران امر قرار گيرد.
مقام عالي دولت در استان، اصلاح قوانين و مقررات ،حذف قوانين زائد و كاهش استعلامات اداري را از ديگر اقدامات در راستاي تقويت اعتماد عمومي به نظام دانست.
پرويزي، ادامه داد: فقر موضوعي تك بعدي نيست از اين رو بايد تلاش كنيم علاوه بر فقر اقتصادي فقر اجتماعي و فرهنگي نيز به صورت توامان از بين برود كه در اين زمينه نيز تلاش هاي گسترده اي بايد صورت گيرد چرا كه توزيع پول به صورت يكسان نمي تواند موجبات رفاه عمومي و تقويت بنيان اقتصاد خانواده ها را به دنبال داشته باشد.
وي توانمندسازي را از مهمترين برنامه هاي دولت تدبير و اميد دانست و تصريح كرد: در اين زمينه نيز بايد در دولت دوازدهم خدمات و اقدامات جدي تري صورت گيرد.
استاندارخراسان جنوبي، مسئوليت مجريان انتخابات را تنها برگزاري انتخابات دانست و تصريح كرد: به هيچ كس اجازه نداديم به خاطر منافع زودگذر سياسي مشاركت حداكثري مردم را كه از مهمترين مولفه هاي مد نظر مقام معظم رهبري بود را تحت تاثير قرار دهد چرا كه اين امر نه يك وظيفه اداري بلكه يك امر اعتقادي بود كه بايد دنبال مي شد.
پرويزي، خدمت به مردم را مورد توجه ويژه قرار داد و افزود: در حوزه هاي شهري و روستايي مي توان اقدامات بهتر و بيشتري را براي رفع معضلات اقتصادي بكار گرفت كه بايد از ظرفيت هاي موجود استفاده هاي بيشتري صورت گيرد.
  
 
تعداد بازدید: 2064
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal