۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/02/26 اطلاعيه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور خطاب به مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري
اطلاعيه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور خطاب به مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري
در صورت هر گونه ابهام يا اعتراض نسبت به عملكرد استانداران، فرمانداران و بخشداران، قبل از طرح موضوع در رسانه ها ... موضوع را با اسناد و مدارك معتبر به ستاد انتخابات كشور اعلام ... نمايند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، متن كامل اطلاعيه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور خطاب به مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري بدين شرح است:

باسمه تعالي
اطلاعيه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور خطاب به مسئولان ستادهاي تبليغاتي نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري
اكنون كه روند رقابت هاي تبليغاتي انتخابات به آخرين روزهاي مهلت قانوني نزديك مي شود و بالتبع؛ حساسيت هاي سياسي رسانه اي اين رقابت افزايش مي يابد، كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور با تقدير از نقش آفريني همه ستادهاي تبليغاتي در راستاي جلب مشاركت حداكثري مردم در انتخابات، بر استمرار اين تلاشها با رعايت كامل چارچوب هاي قانوني تاكيد مي كند.
همچنين با عنايت به خبر منتشره در برخي رسانه ها از سوي يكي از ستادهاي تبليغاتي با عنوان جمع آوري مستنداتِ تخلفاتِ ادعايي سطوح مديريت سياسي در مناطق مختلف كشور، ضمن دعوت از همه ستادهاي تبليغاتي به پرهيز از اختلال در روند اجرايي انتخابات و تشويش اذهان عمومي نسبت به مجريان و ناظران قانوني انتخابات، از ستادهاي تبليغاتي نامزدها و همچنين گروه ها و جريان هاي سياسي مختلف، درخواست مي كند؛‌ در صورت هر گونه ابهام يا اعتراض نسبت به عملكرد استانداران، فرمانداران و بخشداران، قبل از طرح موضوع در رسانه ها و پيگيري رسانه اي آن، موضوع را با اسناد و مدارك معتبر به ستاد انتخابات كشور اعلام و از همان طريق پيگيري نمايند.
بديهي است هرگونه شكايت واصله دراين خصوص در اسرع وقت در وزارت كشور مورد رسيدگي قرار گرفته و اقدام قانوني لازم بعمل خواهد آمد.

كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات كشور
تعداد بازدید: 1942
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal